زمان دریافت کارت کنکور سراسری 97 اعلام شد
 کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۷ از فردا (یکشنبه سوم تیر) توزیع می‌شود.

 کارت آزمون سراسری ۹۷ از فردا قابل دریافت است

کارت آزمون سراسری سال 97 تمام داوطلبان گروه‌های علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی از روز یک شنبه سوم تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

 داوطلبان باید از تاریخ سوم تیرماه تا روز چهارشنبه 6 تیرماه 97 به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

 داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی متقاضی شدند باید علاوه بر دریافت پرینت کارت گروه آزمایشی اصلی نسبت به دریافت پرینت کارت گروه‌های آزمایشی دوم یا سوم نیز اقدام کنند.

تمام داوطلبان‌ متقاضی، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (16 رقمی) و نام و نام خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

اطلاعیه سازمان سنجش در اینباره فردا یکشنبه 27 خرداد 97 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است همچنین آزمون سراسری سال 97 در روزهای پنج شنبه و جمعه 7و 8 تیرماه 97 در 479 حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com