رئيس دانشگاه آزاد گفت: اين دانشگاه رقابت با دانشگاه‌های ‌مطرح دنيا نظير كمبريج، آكسفورد، هاروارد، و MIT را در دستور كار خود دارد...
 
 
 عبدالله جاسبی رئیس دانشگاه آزاد در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی و آموزشی واحد ساوه كه با حضور مسئولان شهری و دانشگاهی برگزار شد،اظهار داشت: استكبار جهانی و رسانه‌های غربی كه همواره در حال تبلیغات منفی علیه جمهوری اسلامی ایران هستند، چرا در مقابل این دستاورد بزرگ سكوت كرده‌اند؟

جاسبی ادامه داد: رسانه‌های غربی كه كوچكترین اشكال را در حكومت جمهوری اسلامی ایران بزرگنمایی می‌كنند در مقابل این دستاورد بزرگ كه جمعیت دانشجویی كشور به بیش از 20 برابر افزایش یافته و اعضای هیأت علمی كه پیش از انقلاب تنها 10 هزار نفر بود و امروز به 50 هزار نفر رسیده است، سكوت اختیار كرده‌اند.

وی اضافه كرد: با گذشت 28 سال از فعالیت مجموعه عظیم دانشگاه آزاد اسلامی كه با هدیه یك میلیون تومانی امام(ره) كار خود را آغاز كرد، امروز این مجموعه دانشگاهی دارای سه و نیم میلیون فارغ التحصیل، یك و نیم میلیون دانشجو، 400 واحد و مركز دانشگاهی و 30 هزار عضو هیأت علمی است كه همه این موفقیت‌ها خواست و كار خداست.

جاسبی ادامه داد:كارهای بزرگی در دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفته است و هدف ما در مسیر ارتقای كیفیت، فتح قله‌های علم و تكنولوژی است.

رئیس دانشگاه آزاد افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در دهه چهارم فعالیت‌های خود كه دهه انقلاب پژوهشی است به بزرگ‌ترین و معتبرترین دانشگاه جهان تبدیل می شود به طوری كه رقابت با دانشگاه‌های‌ مطرح دنیا نظیر كمبریج، آكسفورد، هاروارد، و MIT را در دستور كار خود دارد.

وی گفت: برخی‌ها در حالی كه امام(ره) را تجلیل می‌كنند، ولایت فقیه را تضعیف می‌كنند، در صورتی كه اصل ولایت فقیه بزرگ‌ترین میراث امام و انقلاب است و حضرت امام خمینی(ره) ولایت فقیه را محورو ستون نظام و انقلاب می‌دانستند.

جاسبی ادامه داد:در حال حاضر دشمن با شیطنت جدید خود، تحریم اقتصادی ایران را تشدید كرده است و هجمه‌های بیشتری را به آن وارد می‌كند و ما باید با اتحاد و یكپارچگی اختلافات سطحی را كنار بگذاریم و همان طور كه امام(ره) و مقام معظم رهبری تأكید كرده‌اند وحدت و یكپارچگی خود را حفظ كنیم چرا كه دشمن در صدد از بین بردن اتحاد و یكپارچگی جمهوی اسلامی ایران است.

رئیس دانشگاه آزاد ضمن تبریك اعیاد مبارك شعبانیه و نیمه شعبان، گفت: انتظار ظهور حضرت مهدی(عج) از مسائل مهم جهان تشیع است و ما باید با شناخت و معرفت كامل منتظران واقعی آن حضرت باشیم و با آگاهی از فلسفه انتظار منتظران واقعی امام زمان(عج) باشیم.
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:fararu.com