معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح برخی جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1389 گفت:....
 
 
 معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح برخی جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1389 گفت: آزمون کاردانی به کارشناسی سال 89 برای گروههای آموزشی مختلف در روز پنجشنبه 7 مردادماه برگزار می شود.

حسین توکلی در گفتگو با مهر، با بیان اینکه 189هزار نفر در این کنکور ثبت نام کرده اند، گفت: این آزمون صبح و بعدازظهر پنجشنبه در 35 شهرستان کشور برگزار می شود.

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: سئوالات کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته به صورت تستی طراحی و مانند کنکور سراسری دفترچه سئوالات شخصی سازی شده است.
 
وی اظهار داشت: با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، شماره ملی، کد و عنوان رشته تحصیلی، مؤسسه اخذ مدرک، سال و ماه اخذ مدرک، وضعیت اشتغال، استان محل خدمت، استان بومی کارت شرکت در آزمون مشاهده کرد لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا 6 مردادماه منحصرا به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کند.
 
توکلی گفت: در صورتی که نسبت به بندهای جنس، دین، زبان خارجی امتحانی و معلولیت تفاوتی مشاهده شد ضروری است از روز سه شنبه 5 مردادماه تا چهارشنبه 6 مرداد ماه از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.
 
نحوه اصلاح مغایرت در سهمیه ثبت نامی

وی اظهار داشت: چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند 8 (سهمیه ثبت‌نامی) کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند باید جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ 13مردادماه به سایت اینترنتی ایثار به نشانی www.isaar.ir مراجعه کنند در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نیست.
 
معاون سازمان سنجش گفت: چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس است و یا چنانچه عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و ... است ضروری است از روز سه‌شنبه 5 مردادماه تا روز چهارشنبه 6 مردادماه از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 با به همراه داشتن 2 قطعه عکس 4 ×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص‌حوزه مربوطه مراجعه کنند.
 
وی همچنین گفت: چنانچه شماره داوطلب مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا است باید از روز سه‌شنبه 5 مرداد تا روز چهارشنبه 6 مرداد از ساعت 8 تا 12 و 4 تا 18 به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.
 
زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی

توکلی گفت: آزمون داوطلبان گروههای آموزشی فنی و مهندسی و علوم پایه در صبح روز پنجشنبه مرداد و آزمون داوطلبان گروههای آموزشی پزشکی، کشاورزی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی در بعدازظهر روز پنجشنبه 7 مرداد در شهرستانهای اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بابل، بابلسر، چالوس، ساری، بندرعباس، بوشهر، بویراحمد(یاسوج)، بیرجند، بجنورد، تبریز، تهران، کرج، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، سمنان، سنندج، شهرکرد، شیراز، قزوین، قم، کرمان، رفسنجان، کرمانشاه، گرگان، مشهد، همدان و یزد برگزار می شود.
 
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com