داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری سال 1389 بر اساس اعلام سازمان سنجش می توانند برای ثبت فرم انتخاب رشته از ساعت 16 امروز شنبه 16 مردادماه اقدام کنند...
 
 
984 هزار داوطلب کنکور سراسری که برای انتخاب رشته در آزمون مجاز شده اند، می توانند از امروز 16 مرداد تا 18 مردادماه نسبت به انتخاب کد رشته محل های مورد علاقه خود اقدام کنند.

مجازین به انتخاب رشته می توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به انتخاب 100 کد رشته محل اقدام کنند.

وارد کردن شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه خود به همراه کد امنیتی و یا وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام در آزمون برای انجام انتخاب رشته اینترنتی لازم است.

داوطلبان باید در فرایند انتخاب رشته به پیامهای خطای احتمالی که داده می شود توجه کرده و نسبت به رفع آن اقدام کنند همچنین به عناوین رشته و دانشگاه که بر اساس کد رشته های انتخابی داوطلب نمایش داده می شود، توجه کرده و آنها را دقیقاً با رشته های انتخابی تطبیق دهند.

پس از تأیید رشته ها توسط داوطلب، در صورتی که انتخاب رشته نیاز به تصحیح داشت، با زدن کلید مربوطه به صفحه انتخاب رشته امکان برگشت وجود دارد و در غیر اینصورت باید کلید تأیید نهایی زده شود با زدن کلید تأیید نهایی، به هیچ وجه امکان ایجاد تغییر در انتخاب رشته وجود ندارد.

بر اساس اعلام سازمان سنجش در آخرین مرحله رسید 15 حرفی انتخاب رشته ارائه می شود که داوطلبان باید این رسید را یادداشت و تا زمان اعلام نتیجه نهایی از آن نگهداری کنند. 
 
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:fararu.com