برای رسول خطیبی و از هم پاشیدن اتحاد بازیکنان تراکتور
تیم فوتبال تراکتور شب گذشته مقابل تیم پدیده مشهد هم شکست خورد

وزیر هم با پدیده 10نفره همراه بود آقای خطیبی؟

چند روز پیش تیم فوتبال تراکتور در روزی که نمایش ضعیفی مقابل پرسپولیس از خود نشان داد، با یک گل مغلوب شد و دستش از سوپرجام کوتاه ماند. بعد از این مسابقه اما خبری از پذیرش برتری حریف و تلاش برای جبران نقاط ضعف نبود چرا که رسول خطیبی، سرمربی تراکتور، فرار رو به جلو را انتخاب کرد و ترجیح داد باخت تیمش را به گردن وزارت ورزش و دولت بیندازد:
« بازی تمام شد، اما به آن عده تبریک می‌گویم که با انواع و اقسام کارشکنی‌ها تمرکز و آرامش ما را در روزهای گذشته سلب کردند. به دولت و وزارت ورزش تبریک می‌گویم که در روزهای پایانی کارشان یک جام دیگر به تیمشان هدیه شد. این جام نوش جان آقایان.»

شب گذشته تراکتور یک بار دیگر بازی داشت و این بار با تیم پدیده در مشهد. دیگر خبری از تیم های پایتخت نشین حکومتی!نبود اما تراکتور بازهم باخت. این بار مقابل پدیده ای که غرق در مشکلات مدیریتی و مالکیتی است و دیشب هم از دقیقه 20، به دلیل اخراج بازیکنش با ده بازیکن به بازی ادامه داد. حالا سوال از آقا رسول خطیبی این است که دیشب چه عاملی باعث شکست تیمش شد؟ دولت یا وزارت ورزش به پدیده کمک کردند تا از سد تراکتور بگذرد؟

در میان این هیاهوها و بهانه جویی ها برای شکست، نباید از یاد برد که تراکتور باید خیلی زود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود و این سوال باید دغدغه هواداران و مدیران این باشگاه باشد که این تیم با کادرفنی فعلی که سه کاپیتان تیم ملی را از این تیم رانده، می تواند مقابل النصر عربستان قد علم کند؟ چرا که آن جا دیگر نمی توان از دولت و وزارت ورزش و... ایراد گرفت.آنجا اگر بیازی باید باخت را به گردن بگیری و قبول کنی که ضعف فنی یکی از دلایل شکست بوده است.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir