"فاتح تریم" از هدایت گالاتاسرای اخراج شد. از مصطفی دنیزلی به عنوان یکی از شانس‌های اصلی جانشین این مربی با تجربه سخن به میان می‌آید.
باشگاه گالاتاسرای ترکیه ، "فاتح تریم" ، سرمربی نام آشنای خود را از کار برکنار کرد.

گالاتاسرای در فصل جدید لیگ ترکیه نتایج ضعیفی کسب کرده است و با شش امتیاز در رده دهم جدول رده‌بندی قرار دارد. این تیم ترکیه‌ای در لیگ قهرمانان اروپا هم شروع ناامید کننده‌ای داشت و با نتیجه‌ شش بر یک برابر رئال مادرید تن به شکست داد.

باشگاه گالاتاسرای دلیل برکناری فاتح تریم را خودداری این مربی از تمدید دو ساله قراردادش اعلام کرد.

در بیانیه باشگاه گالاتاسرای آمده است: متاسفانه مجبور شدیم به همکاری خود با فاتح تریم پایان دهیم. او پیشنهاد باشگاه را برای تمدید دو ساله قراردادش رد کرد، چرا که می‌خواهد بر روی تیم ملی فوتبال ترکیه تمرکز کند. باشگاه گالاتاسرای از زحمات "فاتح تریم" قدردانی می‌کند. بدون شک اولین کسی که از موفقیت فاتح تریم با تیم ملی ترکیه خوشحال خواهد شد، گالاتاسرای خواهد بود.

هر چند گالاتاسرای جانشین فاتح تریم را اعلام نکرده است، اما رسانه‌های ترکیه‌ای از مصطفی دنیزلی به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی جانشین تریم سخن به میان آورده‌اند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی:
فاتح تریم سرمربی تیم ملی ترکیه شد
ازدواج فوتبالیست ایرانی با زنی که 17 سال از او بزرگتر است
سحر قریشی استقلالی+ عکس
حذف‌ بانوان‌ ایران‌ بخاطر‌ حجاب‌+ تصاویر
حضور علی کریمی در گلریزان+ تصاویر
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
نقش افشین قطبی در جدایی برانکو از پرسپولیس! نقش افشین قطبی در جدایی برانکو از پرسپولیس!

برانکو سرانجام از پرسپولیس جدا شد تا هواداران این تیم نسبت به آینده تیم خود نگران شوند اما چه شد که برانکو تصمیم به جدایی گرفت

 
X