شروع جنگ جدید بین رئال مادرید و PSG؟
منچستریونایتد برای تمدید قرارداد پل پوگبا پیشنهاد دستمزد هنگفت هفته ای 500 هزار یورو به این هافبک فرانسوی داده است، اما او هنوز آماده پذیرفتن این پیشنهاد نیست

داستان جدید بین بین رئال مادرید و PSG

رسانه های انگلیسی از جمله اتلتیک و دیلی میل خبر داده اند که منچستریونایتد قصد دارد پل پوگبا را با قرارداد پنج ساله جدید به ارزش 500 هزار یورو در هفته به پردرآمدترین بازیکن این باشگاه تبدیل کند.

تنها یک سال دیگر از قرارداد فعلی پوگبا با دستمزد 350 هزار یورو در هفته باقی مانده است و یونایتد در تلاش است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، اقامت ستاره فرانسوی را در اولدترافورد تمدید کند.

با این وجود هافبک فرانسوی هنوز آخرین پیشنهاد یونایتد را که باعث خواهد شد او بیشتر از داوید دخیا که هفته ای 450 هزار یورو حقوق می گیرد، درآمد کسب کند را نپذیرفته است.

پوگبا همچنان قصد دارد تا زمان بیشتری را به بررسی گزینه های پیش روی خود، از جمله انتقال رایگان و به عنوان بازیکن آزاد به PSG در تابستان آینده، بپردازد. با این حال تیم پاریسی تنها گزینه پیش روی پوگبا نیست و رئال مادرید هم نسبت به حضور او علاقه‌مند است.

در چنین شرایطی ممکن است رقابتی بزرگ بین تیم‌های رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن برای خرید پوگبا آغاز شود. این درحالی است که دو باشگاه در حال حاضر هم به خاطر ماجرای کیلیان امباپه رقابت دارند.


گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
Seemorgh.com/sport
منبع: دنیای ورزش تورنتو