سرمربی هلندی سابق بارسلونا بازنشستگی خودش را از کسوت مربیگری اعلام کرد. فرانک رایکارد ستاره سابق تیم ملی هلند و باشگاه میلان ایتالیا که پس از دوران درخشان بازیگری‌اش به جرگه مربیان روی آورده بود، امروز در..
فرانک رایکارد سرمربی سابق باشگاه بارسلونا در صحبت‌هایی اعلام کرد که دیگر هدایت هیچ تیمی را به عنوان سرمربی بر عهده نخواهد گرفت.

فرانک رایکارد ستاره سابق تیم ملی هلند و باشگاه میلان ایتالیا که پس از دوران درخشان بازیگری‌اش به جرگه مربیان روی آورده بود، امروز در صحبت‌هایی به طور رسمی اعلام کرد که دیگر هدایت هیچ تیمی را به عنوان سرمربی بر عهده نخواهد گرفت.

رایکارد درباره بازنشستگی از فوتبال گفت‌:‌ با توجه به شرایط حال حاضرم دیگر در جایی به عنوان سرمربی کار نخواهم کرد. من هیچ علاقه و انگیزه‌ای برای اینکه تا 60 سالگی به عنوان سرمربی فعالیت کنم، ندارم و فکر کنم به تمام اهدافی که در دنیای فوتبال در سر داشتم، به طور کامل رسیده‌ام و از این به بعد دوست دارم که کارهای دیگری به جز مربیگری را هم تجربه کنم. دوست دارم بدون هیچ فشار و استرسی تنها فوتبال ببینم و در مورد آن اظهار نظر کنم."

به گزارش ایسنا، اوج دوران مربیگری رایکارد در تیم فوتبال بارسلونا رقم خورد؛ جایی که وی در آنجا موفق شد تا به همراه آبی اناری‌ها در فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان سال 2006 در پاریس با برتری 2-1 برابر آرسنال، بارسا را به قهرمانی در این رقابت ها برساند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع: isna.irمطالب پیشنهادی :
تصاویر دیدار چلسی و گالاتاسرای
حنیف محروم شد
بازیکن استقلال غش کرد
درگیری رحمتی با دروازه بان الجزیره
قلعه‌نویی: بدشانسی گریبان‌گیرمان شده است
 
 

 
X