توضیح راموس درباره ناراحتی رونالدو در شب برد رئال مادرید
کاپیتان رئال مادرید اعتراف کرد که با وجود پیروزی خانگی کهکشانی‌ها برابر لاس‌پالماس، هم‌تیمی پرتغالی او با روحیه‌ای خوب به خانه‌اش برنگشته است.

ناراحتی رونالدو در شب برد رئال مادرید

سرخیو راموس و یارانش (یکشنبه) بعد از دو شکست متوالی در لیگ و اروپا نفس راحتی کشیدند، زمانی که تیم‌شان در خانه با نتیجه ۳ بر صفر برابر لاس‌پالماس به برتری رسید.

با وجود این پیروزی اما چهره کریستیانو رونالدو شبیه کسانی نبود که همه چیز بر وفق مراد آنهاست. او که در ۶ بازی‌اش در این فصل لالیگا گل نزده و در مجموع ۶۳۰ دقیقه حضورش در بازی‌های رئال مادرید در لیگ تنها یک گل به ثمر رسانده است، شب گذشته پاس گل سوم کهکشانی‌ها را به ایسکو داد اما خودش باز هم نتوانست گلزنی کند.

بی‌تفاوتی و عدم خوشحالی او در شادی پس از گل ایسکو هم نشان می‌داد که او از وضعیتش راضی نیست.

سرخیو راموس درباره اوضاع و احوال روانی رونالدو به شبکه مویستار پارتیزاده گفت: کریستیانو هر بار که در یک بازی گل نزند، ناراحت به خانه‌اش می‌رود اما او تأثیرش را بر بازی می‌گذارد. کریستیانو و کریم بنزما به زودی به اندازه کافی گل خواهند زد. ما نگران کم بودن تعداد گل‌های آنها نیستیم چون هر دوی‌شان در زمین بازی تأثیرگذار هستند و چیزی که برای ما اهمیت دارد کسب پیروزی است.

در شب کم فروغ رونالدو و بنزما، مارکو آسنسیو با گل زیبایی که زد مورد تحسین واقع شد و کاپیتان رئال هم از او تمجید کرد. او تأکید کرد: گل آسنسیو فوق‌العاده بود. ما راضی هستیم که او را آزاد بگذاریم بازی‌اش را انجام دهد و از تماشای بازی‌هایش هم لذت می‌بریم با این حال او هنوز سن و سالی ندارد و ما نمی‌‌خواهم با بالا بردن بیش از اندازه سطح توقع‌‌مان او را تحت فشار قرار دهیم.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 11news.ir