شعار حیا کن رها کن در نیوکمپ بارسلون!
بارسلونا از دومین شکست پیاپی در لالیگا فرار کرد و برابر اتلتیک بیلبائو به تساوی دست یافت

نجات بارسلونا از شکست مقابل اتلتیک بیلبائو

هواداران بارسلونا كه برای هو كردن اعضای تیم خود دستمال سفید تكان می دهند، این هفته برای سومین بار این كار را انجام دادند تا اعتراض خود را نسبت به نتایج ضعیف بارسلونا نشان دهند. این حركت آن ها درست مثل همان شعار حیا كن رها كن است كه در ورزشگاه‌های ایران سر داده می‌شود.

بارسلونا شنبه در هفته هفتم لالیگا در نوکمپ به مصاف اتلتیک بیلبائو رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک پایان یافت. آبی اناری ها بازی را خیلی خوب شروع کردند و در دقایق نخست مهمانشان را تحت فشار قرار دادند. با این‌حال نتوانستند دروازه اتلتیک را تهدید کنند.

در ادامه قرمز و سفیدپوشان نمایش بهتری داشتند و اینیاکی ویلیامز فرصت داشت دروازه بارسا را باز کند اما او دو موقعیت مهم را از دست داد. در مقابل لوییس سوارس چنین فرصت هایی پیدا کرد اما ابتدا ضربه آزادش به بیرون رفت و سپس در یک موقعیت تک به تک، ضربه‌اش را به دستان دروازه‌بان حریف زد. در نهایت اتلتیک به گل رسید. اسکار د مارکوس در دقیقه 41 گلزنی کرد تا نیمه نخست با پیروزی تیم مهمان به پایان برسد.

در نیمه دوم ارنستو والورده تصمیم گرفت لیونل مسی و سرخیو بوستکس را به میدان بفرستد. آن ها به جای آرتورو ویدال و سرخی روبرتو وارد زمین شدند. با این‌حال بارسا به گل نرسید تا اینکه مونیر حدادی در دقیقه 80 به جای عثمان دمبله وارد زمین شد. او دقایقی بعد با پاس مسی، گل مساوی را به ثمر رساند. بارسلونا با این تساوی و 14 امتیاز صدرنشین لالیگا است.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir