استقبال رسمی ماریتیمو از علیپور
صفحه رسمی باشگاه ماریتیمو پرتغال از بازیکن جدید و ایرانی خود استقبال کرد

علی علیپور راهی پرتغال شد

کار انتقال علی علیپور به تیم ماریتیمو پرتغال هر چند طولانی تر از حد معمول شد ولی به سرانجام رسید و این بازیکن ایرانی راهی این تیم شد.

علی علیپور مهاجم قائمشهری فوتبال ایران که 6 سال فوق العاده را در پرسپولیس گذراند، با جدایی از جمع سرخپوشان، به تیم ماریتیمو پیوست.

این تیم که امیر عابدزاده سنگربان ایرانی را نیز در ترکیب خود دارد، 110 سال قدمت دارد و یکبار توانسته در جام حذفی پرتغال به مقام قهرمانی برسد که این تنها افتخار بزرگ این تیم در رقابت های باشگاهی در پرتغال است.

صفحه رسمی باشگاه ماریتیمو در اینستاگرام به مناسبت پیوستن علیپور به این تیم، به این بازیکن خوش آمد گفته هر چند در درج میزان افتخارات این بازیکن دچار اشتباه شده است.

صفحه رسمی باشگاه ماریتیمو نوشته است که علیپور 24 ساله، در سال 2017-2019 عنوان آقای گلی لیگ ایران را کسب کرده و دو عنوان قهرمانی در فوتبال ایران را دارد. این در حالی است که علیپور در فصل 1396-97 یا به عبارتی فصل 2017-2018 با به ثمر رساندن 19 گل عنوان آقای گلی لیگ هفدهم را از آن خود کرد.

همچنین، علیپور با پرسپولیس به 4 عنوان قهرمانی در لیگ برتر ایران دست یافت که ظاهرا تیم رسانه ای باشگاه ماریتیمو باید اطلاعاتش را در مورد علیپور به روز رسانی کند.

99070810.jpg

گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: varzesh3.com