پس از تساوی خانگی مقابل تیم داماش گیلان، غلامحسین پیروانی استعفای شفاهی خود را از سرمربیگری فجر اعلام کرد، اما هیئت مدیره باشگاه فجر همچنان بر باقی ماندن شاغلام در کادر فنی فجر پافشاری می‌کند.
در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال پنج‌شنبه‌ شب تیم بحران‌زده فجر شهید سپاسی در ورزرشگاه حافظیه میزبان داماش گیلان بود که در پایان به تساوی دو بر دو مقابل حریف خود رضایت داد.

پس از تساوی خانگی مقابل تیم داماش گیلان، غلامحسین پیروانی استعفای شفاهی خود را از سرمربیگری فجر اعلام کرد، اما هیئت مدیره باشگاه فجر همچنان بر باقی ماندن شاغلام در کادر فنی فجر پافشاری می‌کند.

زردپوشان شیرازی در این بازی با دو نیمه متفاوت در زمین ظاهر شدند به طوری که در نیمه نخست با یک بازی هجومی و رو به جلو دو بار تور دروازه داماش را به لرزه درآوردند و گل خورده را جبران کردند اما در نیمه دوم کم‌رمق ظاهر شدند.

مسعود ریگی و جابر انصاری گل‌زنان فجر در این بازی بودند و گل‌های داماش را روح‌الله سیف‌اللهی و رضا چاوشی به ثمر رساندند.

این بازی با حاشیه‌های فراوانی همراه بود که اخراج داریوش صبوری مربی تیم فجر به دلیل اعتراض‌های مکرر به داور تنها یک نمونه آن بود.

شعارهای تند و تیز تماشاگران شیرازی علیه مسئولان استان فارس به دلیل حمایت نشدن مطلوب از تنها نماینده این استان و شعارهایی علیه شاغلام که همواره محبوب هواداران فوتبال شیراز بود در بازی چند بار تکرار شد.

همچنین غلامحسین پیروانی در پایان بازی در کنفرانس خبری حاضر نشد و داریوش صبوری دستیار وی در کنفرانس حضور یافت که چندان به مذاق خبرنگاران خوش نیامد.

مربی تیم فجر سپاسی در کنفرانس خبری پس از بازی با داماش بیان کرد: داور اشتباهات بسیاری در قضاوت داشت و صحنه مسلم پنالتی بر روی بازیکن ما را نگرفت.

داریوش صبوری ادامه داد: گرفتن پنالتی می‌توانست ورق بازی را به نفع فجر رقم بزند که داور مانع آن شد.

وی تصریح کرد: غلامحسین پیروانی سرمربی فجر در رختکن استعفای خود را اعلام کرد که مدیرعامل و سرپرست تیم با آن مخالفت کردند.

بابک وسیله بر از استان البرز قضاوت این بازی را بر عهده داشت.

خرابی زمین چمن ورزرشگاه حافظیه که بیشتر به زمین خاکی شباهت داشت موجب اعتراض بازیکنان دو تیم شد و جای سئوال دارد که ورزشگاهی که کمتر از یک سال از بازسازی و افتتاح آن می‌گذرد چرا باید چنین اوضاعی داشته باشد.

طبق گفته‌های پیشین مسئولان ورزش استان فارس برای بازسازی چمن ورزشگاه حافظیه سال گذشته یک‌میلیارد تومان اعتبار هزینه شد و چمن ورزشگاه با مدرن‌ترین و باکیفیت‌ترین نوع در دنیا تعویض شد اما در این بازی رنگی از زمین چمن دیده نشد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:farsnews.com


مطالب پیشنهادی:
نتایج هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر+ جدول
بازیگر استقلالی در كنار رحمتی و عمران زاده+ عكس
اشک های فدرر در تنیس آمریکا+ تصاویر
باقری و مهدوی‌کیا در آمریکا+ عکس
شش تایی های جهان!+ تصاویر
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
تغییر نام بلوار فردوس به نام ناصر حجازی تغییر نام بلوار فردوس به نام ناصر حجازی

عضو کمیسیون نامگذاری معابر شورای شهر تهران خبر از تغییر نام بلوار فردوس غرب به نام مرحوم ناصر حجازی داد

 
X