از کانون هواداران اصفهان توقع داشتم که جلوی این برخوردها را بگیرد. عنایتی در بازی صنعت نفت یکی از بهترین بازیکنان تیم بوده و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت.
 

مهر: سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: به دلیل اتفاقات پیش آمده پس از بازی سپاهان و صبای قم وضعیت حضور من در این تیم اصفهانی برای فصل آینده در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری پیش از ظهر امروز سه شنبه در خصوص بازی بین دو تیم سپاهان و الهلال عربستان گفت: شرایط این مسابقه برای هر دو تیم دشوار است. نماینده ایران و الهلال هر دو می‌خواهند در گروه خود سرگروه شوند. هرچند الهلال تیم قدرتمندی است اما ما در کشور عربستان این تیم را تحت فشار قرار دادیم و توانستیم با استفاده از نقاط ضعف این تیم پیروزی را از آن تیم خود کنیم.

وی با اشاره به شناخت بازیکنان و فضای کادر فنی سپاهان از مربی و بازیکنان الهلال، افزود: مطمئن باشید با حمایت تماشاگران سپاهان و شناخت بازیکنان تیم از آبی پوشان ریاض سه امتیاز دیدار با الهلال از آن سپاهان می‌شود و به عنوان صدرنشین صعودمان را به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قطعی می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد حاشیه‌های روزهای اخیر و درگیری با برخی از هواداران این تیم،گفت: از کانون هواداران سپاهان دلخور هستم، چون چند روز پیش تعداد معدودی از تماشاگرنماهای سپاهان که توسط عده‌ای در اصفهان تحریک شده بودند در هتل آسمان با من درگیر شده و نسبت به عملکرد رضا عنایتی اعتراض کرده و در کار من دخالت کرند.

وی ادامه داد: از کانون هواداران اصفهان توقع داشتم که جلوی این برخوردها را بگیرد. عنایتی در بازی صنعت نفت یکی از بهترین بازیکنان تیم بوده و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت.

قلعه نویی در خصوص احتمال ماندنش در سپاهان اضافه کرد: هر مربی دوست دارد با مجموعه خوب سپاهان و این تیم اصفهانی که بهترین تیم باشگاهی 10 سال گذشته ایران بوده و مدیریت و هماهنگی مناسبی دارد بهره ببرد. مدیرعامل سپاهان در دوسال گذشته حمایت کافی از من داشته، بنابراین دوست دارم در این تیم اصفهانی بمانم اما به دلیل اتفاقات پیش آمده، ماندنم در سپاهان به شرایط و زیرساخت‌های سپاهان بستگی دارد.

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و الهلال عربستان در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 20 چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.

  
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:mehrnews.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X