بازيكنان تيم اميد از چند ساعت قبل از بازی می دانستند كه بازی رفت را برنده نشده اند، بلكه در اتفاقی عجيب نتيجه به سود عراق رقم خورده است.
  
گل: فوتبال ایران مملو از اتفاقات شگفت انگیز است كه نظیرش در هیچ جای دنیا پیدا نمی شود. آخرین پرده از این اتفاقات، امروز رخ داد و ناظر بازی كه از سوی كنفدراسیون فوتبال آسیا به تهران آمده بود، به مسئولان تیم امید ایران اعلام می كند كه نتیجه بازی رفت 3-0 به سود عراق رقم خورده است!

علت تغییر نتیجه بازی رفت، استفاده از كمال كامیابی نیا در این بازی بوده كه دو اخطاره بوده و مسئولان تیم امید بی توجه به این قضیه، او را نیمه دوم به زمین فرستاده اند. كنفدراسیون فوتبال آسیا هم پیش از بازی رفت كتباً به فدراسیون ایران اعلام كرده بوده كه كامیابی نیا محروم است ولی این نامه گویا «گم» شده است ! کامیابی نیا در بازی رفت مقابل قرقیزستان در دقیقه 59 و در بازی برگشت در دقیقه 73 کارت زرد گرفته بود که با یک جستجوی ساده بر روی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا می توان گزارش هر دو بازی رفت و برگشت مقابل قرقیزستان را دید. این اتفاق در حالی افتاده است که برخی از رسانه ها هم قبل از بازی رفت با عراق به این موضوع اشاره کرده بودند و حتی حضور کامیابی نیا در زمین باعث تعجب گزارشگر بازی نیز شد!

این اتفاق تاسف بار، از ظهر امروز جو تیم امید را به هم ریخت و بازیكنان بی روحیه چنین نمایش ناامید كننده ای را رقم زدند.

 
 
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع: goal.com
 
مطالب داغ ورزشی:
رونمایی از پرسپولیس حمید استیلی / مهدوی کیا نیست ، رحمتی و سید جلال هستند+جدول  
بسما لاهوری از زندگی پنهان ستاره سابق می‌گويد/زيدان به يك نشانه تبديل شده است
10 بازیکن تماشایی آسیا از نگاه «SI»/فابرگاس ایران با پرتاب اوتی مثل ‌روری دلاپ
چهره های احتمالی وین رونی پس از عمل کاشت مو!/گزارش تصویری
عذرخواهی استیلی از کی‌روش
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X