سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

زلاتکو کرانچار از عدم آمادگی جسمانی بازیکنان پرسپولیس به شدت ناراحت است و به همین دلیل به رغم بازی دوستانه با فجر سپاه در عصر روز دوشنبه تصمیم گرفت تمرین پرفشاری را صبح امروز برای بازیکنانش در نظر بگیرد.
 
به گزارش گل ، زلاتکو کرانچار از عدم آمادگی جسمانی بازیکنان پرسپولیس به شدت ناراحت است و به همین دلیل به رغم بازی دوستانه با فجر سپاه در عصر روز دوشنبه تصمیم گرفت تمرین پرفشاری را صبح امروز برای بازیکنانش در نظر بگیرد.

تمرینات سنگین و فشرده کرانچار در شرایطی که رقابت های لیگ برتر شروع شده تعجب بازیکنان پرسپولیس را به همراه داشته تا جایی که برخی از آنها در محافل خصوصی می گویند: انگار زلاتکو قید دو سه بازی را زده که اینطور در طول هفته تمرین پرفشار در نظر می گیرد. زلاتکو هم در جمع بازیکنان پرسپولیس با نارضایتی از عدم آمادگی جسمانی آنها گفته : فوتبال 90 دقیقه است و یک بازیکن باید توان 120 دقیقه بازی را داشته باشد. یعنی چه که شما توان 60 دقیقه بازی دارید و بعد از آن با افت شدید قوای جسمانی مواجه می شوید!

زلاتکو به همین دلیل به رغم بازی روز جمعه پرسپولیس مقابل استقلال اهواز تمرینات پرفشاری را طی روزهای اخیر در نظر گرفته است. به نظر می رسد او در تمرین عصر چهارشنبه نیز تمرین پرفشاری را در  نظر گرفته باشد.
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:goal.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X