سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

بحث اختلاف بازیکنان نیمکت‌نشین با صمد مرفاوی از یک طرف و قرار دادن برخی از بازیکنان نظیر منتظری و حتی خسرو حیدری در پست‌های غیرتخصصی باعث شده تا این روزها خبر‌های ضدونقیضی از این باشگاه به بیرون درز پیدا کنند.
 
به نقل از پايگاه اطلاع رسانی استقلال تهران ، زمزمه‌های یکی،دو هفته اخیر در نهایت باعث شد تا صمد مرفاوی نیز واکنش نشان دهد وتهدید کند که ادامه این اعتراض‌ها با جریمه نقدی همراه خواهد بود.

این در شرایطی است که بازیکنان استقلال به دلیلقوانین سفت و سخت باشگاه قادر به مصاحبه با رسانه‌ها نیستند تا با زبان خود مشکلاتموجود را به گوش هواداران برسانند؛ در غیر این صورت بی‌شک مدیران و کادر فنینمی‌توانستند به راحتی اخبار موجود در این زمینه را به ذهن حاشیه‌سازان معطوفبدانند و بس. اما در بین این اعتراض‌ها، حسین کاظمی از سایرین پرسروصداتر بود. حسینکاظمی که یکی از ملی‌پوشان استقلال محسوب می‌شود پس از نیمکت‌نشینی در دیدار اولبرابر سپاهان در بازی دوم نیز به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت تا در تصمیمیجالب از سوی کادر فنی به خط حمله استقلال اضافه شود. اتفاقاتی که بیش از هر چیزیموقعیت کاظمی را در تیم ملی به خطر انداخته است.

این موضوع در نهایت بهآنجا کشیده شد که پس از اتمام تمرین عصر روز سه‌شنبه اختلاطی 45 دقیقه‌ای میانکاظمی و مرفاوی در گوشه‌ای از رختکن ورزشگاه دستگردی، محل تمرین استقلال صورت گرفتتا عملا انتقاد کاظمی از تصمیمات کادر فنی و شرایط موجود آشکار شود. هرچند هرگونهاختلاف‌نظر در بین کادر فنی و بازیکنان از سوی مرفاوی تکذیب می‌شود اما آنچه مشخصاست نیمکت‌نشینی مهره‌هایی همچون کاظمی و برهانی در هفته‌های اخیر بوده است که بههیچ عنوان به مزاج این بازیکنان خوش نیامده است.

 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:esteghlaltehranfc.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X