سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

افشین قطبی گفت: در تیم ملی بر روی همه بازیکنان با کیفیت و لایق لیگ برتر باز است.
 

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم ملی فوتبال دربارهاعلام اسامی بازیکنان تیم ملی پیش از بازی با بحرین گفت: وقتی تیم ملی یک کشور برایانجام یک تورنمنت و یا بازی‌های تدارکاتی اردو برگزار می کند، یک سری اصول بایدرعایت شود، یکی از مهمترین فاکتورها این است که باید برای بازیکنان تیم ملی ویزااخذ شود، همان طور که می دانید اخذ ویزا 2 تا 3 هفته طول می کشد، ضمن این کهبلیت‌های هواپیما باید خریداری شود. اصل بعدی این است که باشگاه‌ها باید از ایناعزام باخبر باشند و یک روش کلی برای باخبر شدن آنها وجود دارد.

قطبی ادامه داد: ما برای رعایت اصول یک لیست اولیهرا اعلام می کنیم، این لیست 3 یا 4 هفته قبل از انجام بازی اعلام خواهد شد. اینلیست باید بیشتر از تعداد نرمال لیست یک تیم باشد، باید همه چیز و همه جوانب دراعلام لیست اولیه در نظر گرفته شود، ما برای اعلام این لیست شرایط انضباطی بازیکنانرا در نظر خواهیم گرفت.

وی در ادامه گفت: نزدیک به تاریخ انجام بازیها یکلیست دوم اعلام خواهد شد که با ریزش همراه خواهد بود و پس از این ریزش لیست نهاییاعلام خواهد شد که در نهایت لیست سوم است که سفر خواهد کرد. هدف ما از اعلام لیستاول که تعداد زیاد بازیکنان را در نظر می گیرد این است که اولا تعداد بازیکنانزیادی باانگیزه در تمرین شرکت داشته باشند، ضمن این که اگر بازیکنی مصدوم شد که جزبازیکنان اصلی تیم باشد آن وقت بتوانیم بازیکن جدید و باانگیزه را جایگزین کنیم.

قطبی درباره شناخت از ترکیب تیم ملی گفت: ما پس ازانجام 3 بازی مقدماتی جام جهانی چارچوبی درست کردیم تا بازیکنان با شناخت به تیمملی دعوت شوند، البته این شناخت براساس بازیهای لیگ برتر سال گذشته بود اما در حالحاضر ما قصد داریم با دعوت از بازیکنان لیگ برتر شرایط حضور آنها را در ترکیب تیمملی فراهم کنیم. آخرین لیست اعلام شده باز هم با توجه به آغاز لیگ جدید چارجوب لیستماست اما من و کمک هایم هر هفته تمام بازیهای لیگ برتر را با استفاده از تلویزیونیا حضور در ورزشگاه‌ها یا ضبط بازیها از طریق DVD پیگیری می کنیم. علاوه بر پیگیریبررسی این بازیها را از لحاظ فنی در دستور کار داریم و همچنین با مربیان لیگ برتریصحبت می کنیم تا از نظرات آنان نیز بهره مند شویم، این کار به کمک می کند تا برایبازیهای آینده بسته به فرم و شکل دهی این بازیکنان در ترکیب تیم ملی آنها را به تیمملی دعوت کنیم. در کل به بازیکنانی که بتوانند نظر کادر فنی را جلب کنند موقعیتحضور در تیم ملی را می‌دهیم.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: به خاطر این که هدفما ساختن یک تیم بین المللی است و موفقیت تیم ملی در بازیهای پیشرو را دنبال میکنیم دوست داریم رقابت سالم در اردوی تیم ملی وجود داشته باشد و به همین خاطر درتیم ملی برای همه بازیکنان با کیفیت و لایق لیگ برتر باز است و هر بازیکنی با هراسمی و از هر باشگاهی که نشان دهد کیفیت بین المللی دارد تیم ملی، خانه اش است. امابرای ما رقابت سالم در تیم ملی مهمتر از هر چیزی دیگری است.

قطبی درباره بازی بحرین گفت: ما بحرین را آنالیزکرده ایم و سعی می کنیم با توجه به وضعیت خوب روحی پس از برد مقابل بوسنی مقابل اینتیم هم نتیجه دلخواه را بگیریم.

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:isna.ir

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
واکنش مدیر پرسپولیس به ویدئو جنجالی بیرانوندواکنش مدیر پرسپولیس به ویدئو جنجالی بیرانوند

عرب می‌گوید ویدئویی که بیرانوند و خلیل‌زاده منتشر کردند، بیشتر یک شوخی بود و نباید به آن دامن زد

 
X