سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

ماجرای تهديد بازيكنان به عدم حضور در تمرين و اولتيماتوم به مديرعامل پرسپوليس از زمانی آغاز شد كه در تمرين روز گذشته پرسپوليس خبر دريافت صد هزار دلاری هوار ملامحمد با سرعتی غيرقابل باور ذهن و روح بازيكنان را تسخير كرد.
 
به گزارش هورا اسپورت ،در این بین دو بازیكن ویژه واكنش شدیدتری نسبت به این موضوع داشتند: اول كریم باقری و دوم محسن خلیلی . كریم باقری و محسن خلیلی هر دو بابت قرارداد سال گذشته از باشگاه طلبكارند و انصاری فرد به قول های مالی امسال خود در مورد این دو نیز عمل نكرده. البته كریم هزار ماشاءالله وضع مالی خوبی دارد اما خلیلی كه خانه تازه ای خریداری كرده در بازپرداخت وام خود دچار مشكل شده و به شدت نگران پرداخت های نامنظم مالی پرسپولیس است. این دو كه در اعتصاب نقش اصلی را برعهده گرفته بودند به احتمال زیاد با برخورد مدیرعامل مواجه خواهند شد. انصاری فرد كه از این موضوع بسیار ناراحت بود، دیروز در این باره گفته بود بعد از اینكه پول بازیكنان را پرداخت كردیم با دو نفر از آنها خیلی جدی صحبت خواهیم كرد كه دیگر این مساله تكرار نشود. كه یقینا منظور انصاری فرد از این دو، خلیلی و باقری بوده است. اما این دلخوری ها در شرایطی است كه ظاهرا چك هوار ملامحمد نیز كه توسط یكی از افراد باشگاه و نه سازمان تربیت بدنی داده شده برگشت خورده و این بازیكن هم دوباره در جمع شاكیان پرسپولیس قرار گرفته است. باشگاه پرسپولیس دوباره درگیر مسائل تلخ مدیریتی و مالی. به نظر می رسد تا زمانی كه این باشگاه در اختیار سازمان تربیت بدنی وبخش دولتی باشد آش همین است و كاسه همان.    
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:hurrahsport.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X