سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

هواداران استقلال در ابتدای دیدار این تیم مقابل سایپا به محمد مایلی‌کهن مربی این تیم توهین کردند .
 
به نقل از هورا اسپورت ، در ابتدای دیدار دو تیم استقلال و سایپا غلام‌حسین مظلومی مدیر تیم فوتبال استقلال تهران دسته گلی را برای تقدیر از محمد مایلی کهن از سوی باشگاه استقلال به او اهدا کرد.
صمد مرفاوی و تمامی بازیکنان استقلال برای رخصت گرفتن از محمد مایلی کهن به سمت نیمکت سایپا رفته و با او خوش و بشی انجام دادند که در این میان گفت و گو های آرش برهانی، مهدی امیر آبادی، فرهاد مجیدی و حسین کاظمی با مربی سایپا قابل توجه بود.
محمد مایلی کهن به سمت هواداران استقلال رفته و دسته گل اهدایی از سوی بازیکنان باشگاه استقلال را به نشانه احترام به سمت آنها پرتاب کرد که برخلاف انتظار هواداران استقلال شروع به توهین به این مربی کردند.
جان واریو هنگام ورود استقلال به ورزشگاه آزادی از سوی هواداران بشدت تشویق شد.
داور چهارم در ابتدای نیمه اول کارت‌های سبز را بین بازیکنان ذخیره پحش کرد.
عزیز محمدی رییس سازمان لیگ برتر فوتبال ایران، امیر رضا واعظ آشتیانی مدیر عامل باشگاه استقلال تهران، حمید سجادی مدیر عامل باشگاه سایپا و هاشم ساعدی عضو هیات مدیره و سخنگوی سابق باشگاه استقلال در جایگاه ویژه حضور داشتند.
سیاوش اکبرپور پس از تعویض بسیار ناراحت بود و حتی این بازیکن حاضر به خوش و بش با بهزاد غلامپور مربی دروازه بانان استقلال نشد.

 

 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:hurrahsport.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X