سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

قراردادم با آلومينيوم اراك يك ساله بود و 60 درصد از مبلغ قرارداد را به من بدهكار هستند.
 

جواد زرینچه در گفت‌وگو با فارس ، درباره شكایتش از تیمفوتبال آلومینیوم اراك اظهار داشت: قراردادم با آلومینیوم اراك یك ساله بود و 60درصد از مبلغ قرارداد را به من بدهكار هستند. 3 ماه است قراردادم با آلومینیوم تمامشده، اما هنوز موفق به دریافت تسویه حساب مالی نشده‌ام.
وی تاكید كرد: ‌اینموضوع تجربه‌ای شد كه دیگر با صداقت جایی كار نكنم. از این به بعد باید دروغ بگویمو فیلم بازی كنم. از این به بعد باید پول بازیكنان را بخورم و با مدیرعامل زد و بندكنم.
زرینچه افزود: كسی كه می‌خواهد سالم در این فوتبال كار كند با وجود اینمسائل یا باید از صحنه ورزش كنار برود یا این كه مجبور به سازش شود.
وی تصریحكرد: برای ثبت قرارداد با آلومینیوم هرمزگان نیاز به تسویه حساب مالی از آلومینیوماراك دارم و با صحبتی كه با مدیرعامل داشتم، وی قول مساعد داد، اما این مشكل حل نشدو مجبور به شكایت به كمیته انضباطی شدم كه امیدوارم با كمك كمیته انظباطی این مشكلحل شود.
زرینچه درباره جو حاكم بر فوتبال ایران گفت: باید اول ورزشكار باشیم وبه ورزش فكر كنیم، بعد به برد و باخت. متأسفانه مدیران ما فقط به برنده شدن فكرمی‌كنند كه با این طرز تفكر، ورزش ما هرگز راه درست را پیدا نمی‌كند.
وی درمورد قرعه‌كشی لیگ آزادگان یادآور شد: در این مسابقات تیم آسان و قوی نداریم و همهتیم‌ها رقیب ما هستند. از بازی اول تا آخر حكم فینال را دارد.
بازیكن اسبقاستقلال عنوان كرد: بزرگترین مشكل فوتبال ایران در حال حاضر گلزنی است، ما همبه‌دنبال یك مهاجم 100 درصد و قوی كه توانایی‌های بالایی داشته باشد هستیم. با اینحال در مجموع بازیكنان خوبی جذب كرده‌ایم.

 

گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مذاکره آژاکس برای جذب علیرضا جهانبخشمذاکره آژاکس برای جذب علیرضا جهانبخش

یک خبرنگار انگلیسی از احتمال انتقال علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم برایتون به آژاکس هلند خبر داده است

 
X