به دنبال انتشار برخی شایعات و اشاعه افتراهای بی اساس و نسبت دادن آن به داوران فوتبال کشور، فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای صادر كرد.
 

به گزارش آرین اسپورت، در این اطلاعیه آمده است: قصه، همان سرخوشانه نشستن بر پرچین پریشان گویی هاست. چند روز گذشته شاهد آن بودیم که حمله هایی بس ناجوانمردانه بر پیکره قشر زحمت کش داوری ایران وارد شد و این عزیزان را بی هیچ مدرک و سندی متهم کردند و این در حالی است که هفته های پیش از این، همگان دایعه حمایت از ایشان را داشته و بر سر حق و حقوق ایشان چانه زنی می کردند.

راستی ما را چه می شود، چقدر آسان می شود افترا زد و چقدر تلاش باید تا این تهمت ها را رد و از اذهان پاک کرد. آیا فراموش کرده ایم که مسئولین محترم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همگان را به اطاعت از قانون و قانون مداری دعوت کرده اند؟

آیا تصور می شود به راحتی می توان پیکان تهمت و افترا را به سوی هم وطنان خود نشانه گرفت و خوراک رسانه ای اغیار را آگاهانه و یا ناآگاهانه فراهم کرد و سرخوشانه ضعف های خود را در پس صداقت و تلاش بی چشم داشت و خستگی ناپذیر سوت به لبان و پرچم بدستان پنهان کرد؟

فلذا فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ضمن حمایت همه جانبه از جامعه داوری کشور اعلام می دارد، در صورت وارد کردن تهمت و افترا و عدم ارائه مدارک و مستندات به مجاری قانونی فدراسیون و انجام مصاحبه و انعکاس یکطرفه این قبیل موضوعات در رسانه های گروهی برعلیه جامعه داوری، با اشخاص حقیقی و یا حقوقی، وفق مقررات جاری و حاکم، برخورد قانونی خواهد شد.
 
 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع: ariensport.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
شفر در فرودگاه امام خمینی شفر در فرودگاه در حال ترک ایران! عکس

شفر سرمربی سابق استقلال بالاخره تصمیم گرفت از ایران برود

 
X