سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

هفته‌ای که همه بالانشینان امتیاز از دست دادند پرسپولیس برد تا به هفته‌های آینده امیدوار شود.
 
به نقل از پايگاه اطلاع رسانی استقلال تهران ، سپاهان باخت و ذوب‌آهن و استقلال تهران مساوی کردند تا پرسپولیس با 3 امتیاز که ازبرد دیروز به دست آورده بود، فاصله‌اش با صدر جدول را کم کند.

بازی‌هایهفته سیزدهم لیگ برتر با 5 مسابقه‌ دیروز آغاز شد. پرسپولیس با دو گلی که مجتبیزارع و وسلی در نیمه اول به ثمر رساندند سایپا را شکست داد تا مایلی‌کهن مدعی شودتیمش در برابر بهترین تیم پرسپولیس این فصل باخته است. سپاهان در زمین خود با یک گلمقابل استیل‌آذین مغلوب شد، ملوان انزلی 2 بر یک بر مس کرمان پیروز شد، تراکتورسازیتبریز با یک گل ابومسلم را شکست داد و راه‌آهن شهرری 2 بر یک از شاهین پارس‌جنوبیشکست خورد.

امروز هم در این چارچوب چند بازی برگزار شد. پیکان با نتیجهمساوی یک - یک در برابر ذوب‌آهن متوقف شد، داربی اهواز با گل دقیقه 4+90 استقلال بهتساوی یک - یک ختم شد، مقاومت‌سپاسی شیراز با یک گل پاس‌همدان را شکست داد و بازیاستقلال تهران و صبای قم هم به تساوی یک -‌یک کشیده شد تا استقلالی‌ها که با کارتقرمز فغانی داور بازی از دقیقه 44 بازی فرهاد مجیدی را از دست داده بودند، به زدنگل تساوی بعد از اخراج کاپیتان قناعت کنند و از این نتیجه راضی باشند. در پایانهفته سیزدهم استقلال تهران با 24 امتیاز در صدر قرار گرفت، پیکان با 23 امتیاز دررده دوم ایستاد و سپاهان با 22 امتیاز، ذوب‌آهن با 21 امتیاز، مقاومت، پرسپولیس،صبا و استیل‌آذین با 20 امتیاز به ترتیب در رده‌های سوم تا هشتم قرار گرفتند.
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:esteghlaltehranfc.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
ضربه ناخواسته رونالدو به صورت پسرش! عکسضربه ناخواسته رونالدو به صورت پسرش! عکس

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در جشن قهرمانی یوونتوس ناخواسته به فرزندش ضربه زد

 
X