سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

مدیر باشگاه استقلال مدعی بود لیدرهای او یا مهندس هستند یا دکتر اما بازی امروز حقایق دیگری را نشان داد .
  
به نقل از پايگاه اطلاع رسانی استقلال تهران ، مدت زیادی نیست که باشگاه استقلال با شعار پاکسازی فوتبال، اعلام کرد لیدرهایی دارد که همه مهندس و دکتر هستند و می‌خواهند ریشه لمپنیزم را بخشکاند اما از آنجا که همه شعارها در صورت نداشتن ریشه خیلی زود حقیقتشان را آشکار می‌کنند، عمق طرح مدیر استقلال هم خیلی زود مشخص شد. 

ديروز داور بازی استقلال  - صبای قم قضاوتی کاملاً نامتعادل داشت و بازی را به جنجال کشاند اما این قضاوت، یکطرفه نبود و گاهی به ضرر استقلال و گاهی به ضرر صبا بود و اخراج ضیایی و چند سوت فعانی کاملاً نادرست بود ضمن آنکه تعداد سوت‌هایی که به ضرر استقلال زد هم کم نبود.

او در حالی رأی با اخراج فرهاد مجیدی داد که می‌دانست این بازیکن نباید کارت اول را می‌گرفت. با وجود همه این مشکلات، تماشاگرانی که مدیر باشگاه استقلال مدعی است بافرهنگ‌ترین تماشاگران ایران هستند، نباید به این صورت با فحاشی و سنگ به او حمله می‌کردند تا رئیس سازمان لیگ از این سنگ‌ها (که به قصد داور پرت شده بود) آسیب ببیند.
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:esteghlaltehranfc.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X