به دنبال پخش شایعاتی مبنی بر دلالی کادر فنی تیم ملی در دعوت از بازیکنان و اخاذی از بازیکنان و به اصطلاح فروش پیراهن تیم ملی، افشین قطبی در این رابطه گفت...

به گزارش ایسنا، به دنبال پخش شایعاتی مبنی بر دلالی کادر فنی تیم ملی در دعوت از بازیکنان و اخاذی از بازیکنان و به اصطلاح فروش پیراهن تیم ملی، افشین قطبی در این رابطه گفت: من در تمام طول مدتی که در ایران و در تیم ملی کشورمان کار کردم با صداقت و درستی عمل کرده‌ام و هموطنانم در مورد من قاضی عادل بوده و هستند و من امانت دار بوده و هستم.

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم ملی فوتبال ادامه داد: من در دعوت از بازیکنان تیم ملی ملاکم نام ها و باشگاه‌ها نیست و بر اساس معیارهای بین المللی بهترین بازیکنان را به تیم ملی دعوت خواهم کرد.

وی در پایان گفت: این افترا و اتهام دلالی مبنی بر فروش پیراهن تیم ملی و اخاذی از بازیکنان بسیار سنگین است و من ازمقامات فدراسیون فوتبال می خواهم که تا آخرین لحظه پیگیر این موضوع بوده واز طریق مراجع قانونی، کسانی را که نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی انجام می دهند، به جامعه فوتبال معرفی کنند تا شایعه پراکنان که به فضای فوتبال ایران ضربه می‌زنند از فوتبال کنار روند و برخورد قانونی با آنها انجام شود.

 
  
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دستمزد سنگین ویلموتس چگونه برای فدراسیون جبران می شود؟ دستمزد سنگین ویلموتس چگونه برای فدراسیون جبران می شود؟

مارک ویلموتس با قراردادی نسبتا سنگین به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شده است

 
X