نظرسنجی برنامه نود باری دیگر برای برنامه عادل فردوسی پور و این مجری محبوب مردم مشکل ساز شد و بار دیگر فشارها برای تعطیلی برنامه نود شدت گرفت.

به گزارش خبرآنلاین او که در آخرین برنامه سال قبل خود این سوال را از مردم پرسیده بود که بهترین برنامه سال 88 نود ، کدام برنامه بوده است . سوالی که پاسخش برای عادل فردوسی پور مشکل ساز شد چون بسیاری از شرکت کنندگان در این نظرسنجی ، برنامه دادکان را برنامه برتر مسابقه اعلام کرده بودند. برنامه ای که پس از انجامش ، به خاطر حرف های تند و سیاسی رئیس پیشین فدراسیون فوتبال تا هفته ها فضای ورزش ایران را تحت تاثیر قرار داده بود.
آرای مردم به نفع برنامه مصاحبه با دادکان سبب می شود تا تلفن های محرمانه نود در حین برنامه به صدا در آید . منابع موثق در این باره می گویند:« فردوسی پور مدام در گوشی « هدفن» خود می شنود که باید به بهانه ای از زیرنویس کردن و ادامه نظرسنجی پیامکی اش برای این برنامه منصرف شود. تصمیمی که فردوسی پور از آن طفره می رود تا شبکه 3 مستقیما این امکان را از برنامه سلب کند
فردوسی پور اما بی آنکه توجهی به اتفاق رخ داده کند مدام خودش سوال نظرسنجی را تکرار می کند و حتی با طعنه می گوید:« احتمالا تا پایان برنامه باید خودم نقش نمودارهای نتایج نظرسنجی را هم برای تان بازی کنم
فردوسی پور که پیش از این اعلام کرده بود:«از اس ام اس های مردم مثل ناموسم پاسداری می کنم ، این بار هم پای رای بینندگانش می ایستد تا تمام عید فشارهای بسیاری را برای تعطیلی برنامه اش تحمل کند و سرانجام هم این جواب را می شنود که تنها تا پایان فصل ، سیما برنامه ای به این اسم خواهد داشت و پس از این دیگر نود روی آنتن نمی رود.
بر اساس نظرسنجی های صدا و سیما در 10 سال گذشته ، برنامه عادل فردوسی پور پر بیننده ترین برنامه سیما بوده که در این سالها این برنامه به دلیل مباحثی که در آن طرح شده ، از خط قرمز ها عبور کرده و برای مجری محبوبش دردسرساز شده است.
 


گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:khabaronline.ir
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X