سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

در تازه ترین رده بندی تیم های باشگاهی فوتبال جهان که توسط سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال منتشر شده است، تیم ذوب آهن اصفهان با ...
 
در تازه ترین رده بندی تیم های باشگاهی فوتبال جهان که امروز (دوشنبه) توسط سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال منتشر شده است، تیم ذوب آهن اصفهان با 101 پله صعود در مکان صد وهفتاد و دوم قرار گرفت.
در این رده بندی دو نماینده دیگر ایران در لیگ قهرمانان آسیا نیز با توجه به عملکرد درخشان اخیر خود در این رقابت ها صعود قابل توجهی داشته اند به طوریکه سپاهان دیگر تیم اصفهانی با صعود چشمگیر 67 پله ای، رده دویست و بیست و دوم را به خود اختصاص داده.
به گزارش ایلنا، در این رده بندی 2 نماینده دیگر ایران در لیگ قهرمانان آسیا نیز با توجه به عملکرد درخشان اخیر خود در این رقابت ها صعود قابل توجهی داشته اند به طوری کهسپاهاندیگر تیم اصفهانی با صعود چشمگیر 67پله ای، رده دویست و بیست و دومرا به خود اختصاص داده و تیماستقلال تهران با 99 پله صعود در ردهدویست و سی و پنجمجای گرفته است.اما در همین رده بندی باشگاه پرسپولیس تهران در بین تیم های ایرانی بیشترین سقوطرا نشان می دهد و با79پله سقوط نسبت به دوره قبل در رده سیصد و بیست و پنجم جهان ایستاده است.
بر اساس اعلام سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال، باشگاه بارسلونا اسپانیا همانند دوره قبل همچنان صدرنشین است و تیم های استودیانتس آرژانتین و وردربرمن آلمان در رده های بعدی قرار دارند.
ترتیب 10 باشگاه برتر فوتبال در تازه ترین رده بندی جهانی به شرح زیر است:
1. بارسلونا (اسپانیا)
2. استودیانتس (آرژانتین)
3. وردربرمن (آلمان)
4. چلسی (انگلیس)
5. منچستریونایتد (انگلیس)
6. هوریزونته (برزیل)
7. شاختار دونتسک (اوکراین)
8. آرسنال (انگلیس)
9. آاس رم (ایتالیا)
10. بایرن مونیخ (آلمان)

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:ilna.ir

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
دختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکسدختری که با گریم پسرانه جشن های قهرمانی پرسپولیس را از ورزشگاه دید! عکس

یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می‌رفت

 
X