کلکسیون اشتباهات فدراسیون فوتبال در سال 89 تکمیل شد و اکنون با قاطعیت می‏توان این مجموعه را به عنوان خاص‏ترین فدراسیون تاریخ فوتبال جهان انتخاب کرد.
 
در سراسر این کره خاکی کدام فدراسیون را سراغ دارید که اینچنین نسخه مربی در حال فعالیتش را بپیچد؟ کدام رئیس فدراسیونی را می‏شناسید که فاتح تریم را نشناسد و در عین حال با وی مذاکره کرده باشد؟
ظاهراً فدراسیون از افشین قطبی دل خوشی ندارد که نایب رئیس فدراسیون فوتبال از تمایل این فدراسیون جهت جذب یک مربی خارجی بزرگ برای تیم ملی خبر می‏دهد و می‏گوید: « افشین قطبی هم می‏تواند کنار این مربی کار کند! »
حالا که مشخص شده افشین قطبی هم تمایلی به همکاری با مربی خارجی ندارد چگونه می‏تواند رختکن تیم ملی را جمع کند؟ بازیکنان ایرانی که قبلاً هم نشان داده‏اند استاد بلعیدن مربیان نگون‏بخت خود هستند، با این شرایط با افشین قطبی چه کار خواهند کرد؟ آیا بهتر نبود به جای تحقیر افشین قطبی، او را برکنار می‏کردند تا آقایان با خیال راحت سرمربی خارجی مورد نظرشان را جذب کنند؟
در این بین تناقض‏گویی‏ها و اختلاف نظرهای مهدی تاج و علی کفاشیان بیش از همه ما را به یاد یکی از کارتون‏های دوران کودکی‏مان می‏اندازد. البته بحث مذاکره با تریم تنها بخشی از اختلاف رئیس و نایب رئیس است و عدم هماهنگی ایندو را نشان می‏دهد و قبلاً هم شاهد هنرنمایی کفاشیان و تاج بوده‏ایم.
متاسفانه فوتبال ما در چند سال اخیر از سوء مدیریت رنج برده و افرادی در راس کار قرار گرفته‏اند که حتی خودشان هم نمی‏دانند چطور سر از فوتبال در آورده‏اند و دارند چه بلایی سر آن می‏آورند... .
 
خبر مرتبط:
قطبی به کفاشیان نامه نوشت؛شفاف اطلاع رسانی کنید
 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:ariensport.com

 

 
 

X