رییس سازمان تربیت بدنی گفت: هیچ اختلافی در میان فدراسیون فوتبال و هیات رییسه وجود ندارد، اگر ...
 

رییس سازمان تربیت بدنی گفت: هیچ اختلافی در میان فدراسیون فوتبال و هیات رییسه وجود ندارد، اگر هم بوده با هم روبوسی كنند تا حل شود. همه چیز قابل حل است و هیچ چیزی وجود ندارد كه نتوان آن را حل كرد.
 علی سعیدلو كه به طور سرزده صبح امروز به فدراسیون فوتبال رفته بود در جمع خبرنگاران درباره علت حضورش در فدراسیون فوتبال گفت: دوستان همیشه به دفتر من می‌آیند. من هم خواستم از نزدیك سری به رییس فدراسیون فوتبال و دست‌اندركاران بزنم تا ببینم چطور پیش هم می‌نشینند و اگر دعوایی هست، پشت در به آن رسیدگی كنم. من معمولا به استان‌ها و فدراسیون‌ها سر می‌زنم. امروز هم گفتم از نزدیك سری به فدراسیون فوتبال بزنم و ببینم كه چند خبرنگار در اینجا هستند.
وی درخصوص علت حضور سرزده‌اش در فدراسیون فوتبال و اینكه آیا دلیل این حضور اختلافات اخیر رییس و نایب رییس فدراسیون فوتبال بوده است، متذكر شد: موارد مطرح شده در این جلسه، كاری بود. برنامه‌ها و مشكلات را از كفاشیان،‌ تاج، نبی و قطبی جویا شدم. ما می‌خواهیم همگی به ورزش كشور كمك كنیم. فوتبال هم كه یك رشته فراگیر است، باید به طریق اولی به آن كمك كنیم.
رییس سازمان تربیت بدنی در پاسخ به این پرسش كه آیا درخصوص بازگشت غلامحسین پیروانی به تیم ملی امید نیز در این جلسه با رییس فدراسیون صحبت كرده است، متذكر شد: پیروانی انسانی منضبط،‌ خوب و شریف است. نظر من درباره وی مثبت است. من نظر شخصی‌ام را به كفاشیان گفته‌ام. رییس فدراسیون فوتبال است كه باید درباره بازگشت پیروانی تصمیم بگیرد.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا قرار است برای تیم ملی فوتبال سرمربی خارجی بیاورید، تصریح كرد: آقای قطبی فعلا هست، آقای كفاشیان و تاج هم كه هستند.
سعیدلو در پاسخ به پرسش یكی دیگر از خبرنگاران مبنی بر اینكه آیا حضور شما در فدراسیون باعث می‌شود حاشیه‌های فوتبال كمتر شود، خاطرنشان كرد: حاشیه‌های فوتبال قطعا كمتر خواهد شد، یك مقدار هم باید باشد چرا كه حاشیه نمك فوتبال است. اگر امروز را با گذشته مقایسه كنید، می‌بینید كه حاشیه‌ها كمتر شده است. به هر حال فوتبال هیجان دارد و باید ضابطه‌مند شود. اگر هم حاشیه‌ یا اختلافی هست باید مطرح شود تا احقاق حق شود. در جامعه‌ای كه پیچیده است، قطعا اختلاف نظر هم وجود دارد. باید نقطه نظرات مطرح شود. در خیابان كه نمی‌شود دعوا كرد. باید همه با نظرات مختلف پیش كسی بروند تا با مشورت درخصوص هر مساله‌ای تصمیم‌گیری كنند.
رییس سازمان تربیت بدنی از چند برابر شدن امكانات فدراسیون فوتبال خبر داد و متذكر شد: در فدراسیون فوتبال فضا محدود است. قرار شده است امكانات بیشتری به فدراسیون تعلق بگیرد. بحث یك درصد بودجه تصویب شده است. اگر خوب اجرا شود، امكانات، چند برابر خواهد شد.
سعیدلو با بیان اینكه نمی‌شود رییس فدراسیون تمام وقت نباشد، به خبرنگاران گفت: مدیر باید ‌٨ صبح به فدراسیون بیاید و با انگیزه كامل كار كند. فكر می‌كنم با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، رییس جمهور و توجه خبرنگاران، سال ‌٨٩، سال خوبی برای ورزش باشد و جایگاه ما در آسیا و جهان بهتر شود. از نظر من ورزش رو به جلو حركت می‌كند. این حركت باید با جهش همراه باشد. بازی‌های المپیك سنگاپور و بازی‌های آسیایی گوانگجو، جایی برای ارزشیابی فدراسیون‌هاست. امیدوارم با تلاش همه به جایگاه اصلی خود برسیم.
وی در پاسخ به پرسش یكی از خبرنگاران مبنی بر اینكه آیا شما از كادر فدراسیون فوتبال رضایت دارید، خاطرنشان كرد: من اگر از هرجا ناراضی باشم، به رییس آنجا زنگ می‌زنم و می‌گویم كه مشكلات باید اصلاح شود. امروز كه به فدراسیون فوتبال آمدم همه با فكر و ذكرشان حضور داشتند
 
 
 
گردآوری:‌گروه خبری سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:ariensport.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X