در حالی كه استیل‌آذین با استخدام حمید استیلی در ابتدای فصل و سپس اضافه كردن چند پرسپولیسی با محوریت علی كریمی سعی در اثبات هویت پرسپولیسی خود داشته است، ظاهرا ...

با شعارهایی كه امروز در تمرین پرسپولیس به گوش رسید، دیگر مسلم است كه بازی این هفته پرسپولیس و استیل‌آذین با شدت و حرارت بیشتری برگزار خواهد شد
.
 در حالی كه استیل‌آذین با استخدام حمید استیلی در ابتدای فصل و سپس اضافه كردن چند پرسپولیسی با محوریت علی كریمی سعی در اثبات هویت پرسپولیسی خود داشته است، ظاهرا جنگ سردی كه بین حسین هدایتی و حبیب كاشانی وجود دارد، پایان یافتنی نیست.
هدایتی و كاشانی البته دراین مورد هرگز جمله‌ای به زبان نیاورده‌اند، اما آنچه كه بین آنها می‌گذرد، نشان‌دهنده این است كه بازی پرسپولیس و استیل‌آذین تبدیل به یك نبرد تمام‌عیار تبدیل خواهد شد. امروز لیدرهای باشگاه كه طبعا علاقه خاصی به حبیب كاشانی دارند و در موضع مخالف با حسین هدایتی هستند، با ساختن شعاری تمسخرآمیز فریاد زدند: «استیل كیك و ساندیس،‌ تیم دوم ما نیس
استیل‌آذین كه بعد از اخراج استیلی سه پرسپولیسی باسابقه را به جمع خود اضافه كرده است، امیدوار است با محبوبیت پیروانی، عابدزاده، شاهرودی، مهدوی‌كیا و علی كریمی كه همگی از محبوب‌ترین پرسپولیسی‌های تاریخ هستند، در مسابقات پیش‌رو كه برای آنها حیاتی هم هست، توجه بیشتری به خود جلب كنند.
آنها برای بازی پرسپولیس انگیزه‌های بسیاری دارند كه مهمترین آنها، كسب سهمیه آسیایی و سپس مقابله با علی دایی است كه هر یك از این جمع، دلخوری خاص خود را از وی دارند. این در شرایطی است كه گفته می‌شود علی پروین هم به زودی به جمع استیلی‌ها اضافه خواهد شد.
به این مسئله مشكلات بین كاشانی و هدایتی را هم كه از ابتدا وجود داشته اضافه كنید و ببینید كه چه مسابقه‌ای در انتظار ماست. مسابقه‌ای كه لابد با اهدای دسته‌گل از طرف بازیكنان و كادر فنی و ماچ و بوسه‌های آبدار آغاز می‌شود، اما بدون شك زیر لایه غلیظ این دوستی‌ها یك دشمنی  صریح خوابیده است.
استیل‌آذین كه بازی رفت را به سود خود تمام كرد در این بازی هم برای همین هدف می‌جنگد. این در حالی است كه پرسپولیس با وجود اهمیت این بازی، هدف مهمتری در این فصل دارد كه آن قهرمانی در جام حذفی است.
چیزی كه هم تالار افتخارات باشگاه را از ركود دوساله درمی‌آورد و هم پرسپولیس را مستقیما به لیگ قهرمانان آسیا خواهد فرستاد. علی دایی كه البته او نیز انگیزه‌های بسیاری برای مسابقه دارد، امیدوار است این حاشیه‌ها علیه تیم او عمل نكنند.

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع:goal.com
 
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X