تتت

انتشار فایل صوتی مکالمه مدیرعامل باشگاه پیام که در آن علیه مالک باشگاه صحبت می‌کند، حاشیه جدیدی برای تیم در آستانه صعود پیام ایجاد کرد.
 

به گزارش ایسنا، شنبه فایل صوتی مکالمه‌ای میان علی صلاحی مدیرعامل باشگاه پیام و یکی از لیدرهای این باشگاه منتشر شد که در آن صلاحی خواستار اقدام لیدرها برای جلوگیری از انتقال سند مالکیت باشگاه به نام "صفایی" می‌شود.

انتشار این فایل صوتی در حالی صورت می‌گیرد که پس از یاس و ناامیدی به وجود آمده در میان جامعه جوان استان به دلیل سقوط تیم ابومسلم به لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، تنها امید جامعه فوتبال به درخشش تیم پیام در لیگ دسته اول و صعود این تیم به لیگ برتر بود، اما به نظر می‌رسد با وجود حواشی زیاد پیرامون مالکیت باشگاه پیام نباید نسبت به آینده این تیم نیز چندان دل خوش کرد.

مسوولان ورزش استان خراسان رضوی و استاندار این استان اگر از هم اکنون به فکر جمع کردن حواشی تیم پیام نباشند و هر چه زودتر بحث مالکیت باشگاه حل نشود، در فصل آینده لیگ دسته اول فوتبال کشور شاهد برگزاری داربی تیم‌های ابومسلم و پیام در لیگ دسته اول خواهیم بود.

مکالمه مدیر عامل باشگاه با جهان‌پناه، لیدر و مسوول سابق کانون هواداران باشگاه پیام که فایل صوتی آن در دفتر ایسنا - منطقه خراسان موجود است، بدین شرح است:

- جهان‌پناه: سلام سردار

- صلاحی: سلام حالت خوبه، نگاه کن امروز قرار بود که صفایی با شاکری با اون نامه بروند سهام را به نام خودش کنند، ولی شعبانی که از باشگاه چک داشت رو بسیج کردم رفت دادگاه پرونده تشکیل داد، نامه گرفت و جلو انتقال سهام گرفته شد. بعد چند تا دیگه که چک داشتند، شماره شعبانی را بهشون دادم گفتم اون‌ها هم تا کمیته انضباطی پولشون را نداده، نگذارند به نامش کنن. دست سعید ضیاءالحق ( لیدر باشگاه) دو سه تا چکه، یک 30 تومانی، دو تا 15 تومانی، به سعید هم گفتم 30 تومانی را شما زحمتشو بکشی، اقدام کن.

- جهان‌پناه: چشم سردار

- صلاحی: فقط به سعید زنگ بزن بگو اون چک 30 تومان بیاره ببینیم چه کار باید بکنیم. بعد این وکیل شعبانی کار رو از صبح شروع کرده، به اون زنگ بزن خودش می‌ره همه کارها رو انجام می‌ده. فقط همان 30 تومانی رو بگیر که یک چیزی دستت باشه که اگر پول نداد، نتونه به نامش کنه.

- جهان‌پناه: باشه چشم

- صلاحی: الان به سعید زنگ بزن

- جهان‌پناه: می‌گم به شعبانی زنگ بزنه

**محمود صفایی: از این رفتار "صلاحی" متاسفم

مالك باشگاه پیام خراسان پس از انتشار این فایل صوتی گفت: تنها به توصیه استاندار خراسان رضوی فعلا با علی صلاحی به عنوان مدیرعامل باشگاه كار را ادامه خواهم داد.

محمود صفایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، افزود: مالك سابق باشگاه پیام پس از دستور استاندار مالكیت تیم را به صورت وكالتی به تربیت‌بدنی استان داده بود و با دستور استاندار خراسان رضوی قرار شد مالكیت به نام من زده شود اما زمانی كه كارهای انتقال را انجام دادیم، با حكمی از طرف دادگاه مواجه شدیم كه بر اساس آن به دلیل عدم پرداخت بدهی باشگاه به یك شخص حقیقی، از انتقال سند مالكیت تیم به من جلوگیری شد.

وی مدعی شد: دو شب پیش فایل صوتی مکالمه مدیرعامل باشگاه با یكی از لیدرهای تیم به دستم رسید كه مدیرعامل در آن می‌گوید افرادی را بسیج كرده است تا با اجرا گذاشتن چك‌های باشگاه از انتقال سند آن به نام من جلوگیری شود و آن حکم دادگاه نیز با تلاش وی گرفته شده است.

وی افزود: این فایل صوتی را در اختیار استانداری خراسان رضوی قرار داده و صحت آن كاملا تایید شده است، من قصد قطع همكاری با علی صلاحی را داشتم اما به توصیه استاندار خراسان رضوی فعلا وی در باشگاه حضور خواهد داشت.

مالك باشگاه پیام خراسان ادامه داد: از این رفتار مدیرعامل باشگاه متاسفم، از زمانی كه به پیام آمدم كاملا به وی احترام گذاشتم و از شیر مرغ تا جان آدمی‌زاد، هرچه كه خواسته بود در اختیارش گذاشتم و هیچ‌گاه در كارش دخالت نكردم اما باورم نمی‌شود كه وی چنین كاری كرده باشد و باید از خودش بپرسیم كه چرا این كار را كرده است.

صفایی خاطرنشان كرد: به دلیل این رفتار مدیرعامل باشگاه دیگر از ادامه كار خسته شده‌ بودم و استعفایم را به استاندار دادم اما وی با این استعفا مخالفت كرد و اعلام كرد كه تیم مال من است و انتقال سند به نام من را شخصا ضمانت خواهد كرد و با توجه به اعتماد استاندار قبول كردم كه كار را ادامه دهم.

وی تصریح كرد: استاندار خراسان رضوی معاون خودش را به عنوان نماینده تام‌الاختیار برای انتقال سند باشگاه مامور كرده است و وی پیگیر این كار خواهد بود.

مالك باشگاه پیام در خصوص بدهی‌های این باشگاه نیز گفت: تمامی طلب‌های منطقی طلبكاران و نه طلب‌های واهی باشگاه را پرداخت خواهم كرد اما پرداخت بدهی‌ها منوط به تایید معاون استاندار است.

**صلاحی: در آن دنیا تمام صداها ضبط خواهد شد

مدیرعامل باشگاه پیام خراسان گفت: جلوگیری از انتقال سند باشگاه به نام صفایی هیچ نفعی برای من ندارد.

علی صلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، در واكنش به ادعای مالك باشگاه پیام مبنی بر تلاش وی برای جلوگیری از انتقال سند باشگاه با تحریك طلبكاران آن افزود: جلوگیری از انتقال سند هیچ نفعی به حال من ندارد و چرا باید به دنبال این كار باشم، 10 درصد از سهام باشگاه به نام من بوده است كه آن را به تربیتبدنی داده‌ام و برایم هیچ فرقی نمی‌كند كه چه كسی مالک باشگاه باشد.

وی ادامه داد: از وجود نواری كه مالك باشگاه مدعی آن شده است، خبر ندارم.

صلاحی در خصوص مكالمه‌اش با لیدر باشگاه پیام كه فایل صوتی آن توسط مالك باشگاه منتشر شده است گفت: جهان‌پناه از سال گذشته چكی از باشگاه داشته است و از او خواسته‌ایم چك را به ما بازگرداند و در عوض از مالك باشگاه زمین دریافت كند كه وی مدعی شده بود این چك گم شده است اما بعدها چك پیدا شد و مالك باشگاه نیز زمینی به وی نداد و جهان‌پناه پیگیر دریافت زمینش شد.

وی افزود: چك جهان‌پناه به سعید ضیاء‌الحق، یکی دیگر از لیدرهای باشگاه داده شده بود و در این مكالمه تلفنی به جهان‌پناه گفتم كه برای دریافت چكش پیش ضیاء‌الحق برود.

وی ادامه داد: اگر در این دنیا صدایم ضبط نشود، مطمئنم در آن دنیا تمام صداها ضبط خواهد شد و من هم هیچ‌گاه به دنبال سنگ‌اندازی در كار باشگاه پیام نبودم.

مدیرعامل باشگاه پیام با بیان اینكه پای تمام چك‌های باشگاه را من امضا كرده‌ام، تصریح كرد: اگر تیم به نام هر شخصی شود و پول طلبكاران باشگاه داده نشود همه به سراغ من خواهند آمد زیرا كه چك‌های باشگاه با امضای من بوده است و من به دنبال پیدا كردن تمامی طلبكاران باشگاه هستم.

وی ادامه داد: لیستی از افرادی كه از باشگاه طلب‌ دارند را درآورده‌ام و با تك‌تك‌ آن‌ها نیز تماس گرفتم تا ببینم كه آیا برای طلبشان اقدام كرده‌اند و یا می‌توانم با آن‌ها به توافق برسیم و اگر پیگیر بدهی‌ها بوده‌ام هیچ نظر و نیت سوئی وجود نداشته است و برای من موفقیت پیام از همه چیز مهمتر است.

وی افزود: انتقال باشگاه به نام صفایی و یا هر شخص دیگری هیچ تاثیری در وضعیت من ندارد اما از همه مسوولان می‌خواهم كه پیگیر پرداخت بدهی‌های باشگاه ‌باشند و این حق من است.

صلاحی در خصوص رابطه‌اش با مالك باشگاه به ایسنا گفت: تا صبح دیروز كه هیچ مشكلی با یكدیگر نداشتیم و نمی‌دانم كه چه شد یكباره این نوار پیدا شد و این مشكل‌ها پیش آمد. صفایی چه مالك پیام باشد و چه نباشد برادر بزرگتر من است و به او احترام می‌گذارم و اگر به كسی گفته‌ام پیگیر مطالباتش باشد صرفا به این خاطر بوده است كه مشكل قضایی برایم پیش نیاید و اگر نه همه می‌دانند كه مخالفت با انتقال سند باشگاه هیچ نفعی برای من ندارد.

مدیرعامل باشگاه پیام خراسان افزود: باید به من حق بدهند كه پیگیر چك‌هایی كه امضا كرده‌ام باشم زیرا كه تبعات آن‌ها متوجه من خواهد بود و من هیچ ادعایی روی مالكیت باشگاه ندارم و تنها یكی از هواداران پیام هستم و تا روزی كه نیاز باشد به این باشگاه خدمت خواهم كرد اما از هر كسی كه مالك باشگاه شد و یا استاندار خراسان می‌خواهم به فكر چك‌هایی كه من امضا كرده‌ام، نیز باشند.
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:isna.ir
 
 
 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X