سرپرست جدید باشگاه استقلال تهران اعلام كرد تا عصر امروز از میان قلعه نوعی و مظلومی یك نفر را به عنوان سرمربی تیم معرفی خواهیم كرد.
  

فتح الله زاده گفت: امروز یكی از دو گزینه امیر قلعه نوعی و مظلومی را انتخاب خواهم كرد و بعد ازظهر امروز حكمشان را خواهم زد.

وی افزود: قرارداد قلعه نوعی با سپاهان هنوز به ثبت نرسیده است و ما در حال مذاكره با مسئولان تیم سپاهان هستیم كه در صورت رضایت این تیم و با توجه به مشكلات استقلال قلعه نوعی را به ما بدهند و اگر موافقت نشد با آقای مظلومی قرارداد خواهیم بست.

سرپرست باشگاه استقلال گفت : تیم استقلال در اوضاع سختی قرار دارد، 14 بازیكن این تیم قراردادشان با استقلال به پایان رسیده است و برخی از آنها از این تیم جدا شده اند، امیدوارم بتوانیم سریع استقلال را جمع و جور و از حقانیت تیم استقلال دفاع كنیم .

فتح الله زاده افزود: هوادران ما نگران هستند و به آنها هم حق می دهم من خود یك استقلالی هستم و همه تلاش خود را به كار خواهم بست .

سرپرست باشگاه استقلال افزود : چون ما بازیكنان خود را از دست داده ایم حتما باید بازیكنان خارجی كه می گیریم بسیار خوب باشند.

فتح الله زاده افزود: چون شناخت كاملی از بازیكنان خارجی نداریم باید به ایران بیایند و در تمرینات ما شركت كنند تا در مورد آنها تصمیم بگیریم .

فتح الله زاده گفت: ما سعی خواهیم كرد 3 بازیكن خارجی خوب برای فصل جدید بگیریم .

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص بدهی های تیم افزود: متاسفانه تیم استقلال بالغ بر 3 میلیارد تومان بدهی دارد و هیچ پولی هم نداریم، ولی من همان گونه كه قبلا به استقلال آمدم به بازیكنان گفتم یك ریش سفید داریم و یك دسته چك و بازیكنان به من اطمینان كردند، این بار هم این گونه عمل خواهم كرد.

فتح الله زاده افزود: آقای سعیدلو قول داده است همانند پرسپولیس 40 تا 50 درصد هزینه های باشگاه را به ما بدهد و بقیه را ما باید سرمایه گذاری و پول سازی كنیم.

 

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:hurrahsport.com

 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مشتری جدید برای ستاره ناراضی پرسپولیس مشتری جدید برای ستاره ناراضی پرسپولیس

گفته می شود یک تیم قطری خواهان به خدمت گرفتن امید عالیشاه می باشد

 
X