او با حضور در محل باشگاه استقلال با نمایندگان سرپرست جدید باشگاه استقلال مذاكرات نهایی را برای عقد قرارداد انجام داد
 

به گزارش تابناک، پرویز مظلومی پس از توافق و عقد قرارداد برای هدایت، تیم فوتبال استقلال در لیگ برتر، ضمن اشاره به عدم عقد قراردادش با نماینده بوشهر در لیگ برتر، از ارائه لیست بازیکنانش به باشگاه برای انجام مذاکرات و عقد قرارداد با ایشان برای حضور متفاوت آبی‏ها در لیگ برتر و جام باشگاه‏های آسیا خبر داد.

پرویز مظلومی با حضور در محل باشگاه استقلال با نمایندگان سرپرست جدید باشگاه استقلال مذاكرات نهایی را برای عقد قرارداد انجام داد و پس از توافق نهایی قرارداد خود را امضا كرد. قرارداد این مربی 2 ساله است. علی فتح الله زاده برای دفاع از پایان نامه دكترای اقتصاد خود پنجشنبه به باكو سفر كرده و دوشنبه به تهران باز می گردد و در این مدت نمایندگان وی امور باشگاه را برعهده دارند.

سرمربی تازه استقلال پس از عقد در نخستین گفت و گویش که با تابناک صورت پذیرفت با اشاره به وضعیت این تیم گفت: قدری دیر شده اما با تلاش فتح الله زاده و امیری و سایر دوستان در باشگاه استقلال، شرایط برای آماده سازی تیم برای فصل آتی مهیا شد و خوشبختانه با استقلال برای فصل آتی به توافق دو ساله رسیدم. مدیریت باشگاه نسبت به درخواست‏هایم نگاه مثبتی داشته و تصور می‏کنم با وجود شرایط سخت و همچنین مدت زمانی که از فصل نقل و انتقالات گذشته، شرایط لازم برای حضور موفق تیم در فصل آتی تامین شود و بتوانیم تیم استخوان داری را روانه لیگ برتر کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چگونه با وجود عقد قرارداد با شاهین بوشهر، او به گزینه اصلی آبی‏های پایتخت مبدل گشت و در نهایت سرمربیگری آبی‏های پایتخت شد، اظهار داشت: بنده چندین مرتبه در ادوار مختلف گزینه سرمربیگری استقلال بودم و به همین دلیل پیشنهاد برخی تیم‏ها را رد کردم و فرصت‏هایی را برای حضور در استقلال از دست دادم که بالاخره این امکان فراهم شد تا هدایت این تیم پرطرفدار را در اختیار بگیرم.

اگر من نمی‏آمدم و سرمربی نمی‏شدم، چه کسی باید می‏آمد و انتظار دارم، پورحیدری‏ها، روشن‏ها و قلعه نویی ها که در این تیم حق آب و گل دارند، در این شرایط حمایت کنند. در ارتباط با شاهین نیز باید متذکر شوم که قرارداد نهایی ام منعقد نشده بود و با توجه به آنکه اهل بوشهر هستم بر خودم تکلیف می‏دانستم در این تیم فعالیت داشته باشم و شرط گذاشته بودم، اگر با استقلال تا شنبه توافق حاصل نمی‏شد، با شاهین امضاء کنم و از همین جا از مردم بوشهر و مدیریت باشگاه شاهین قدردانی می‏کنم.

مظلومی در ارتباط با بازیکنانی که برای فصل بعد جذب کرده و اینکه این بازیکنان در چه پست‏هایی فعالیت خواهند داشت، گفت: در تمامی پست‏ها به بازیکنان توانمند و خلاق نیاز داریم اما 6 بازیکن لیگ برتری و 2 بازیکن خارجی در اولویتمان قرار دارند که اسمشان را نمی‏برم اما لیست‏شان به باشگاه تحویل داده شده تا مذاکرات پیگیری و با حصول توافقات، قرارداد ایشان بسته شود. در عقد قراردادها اولویت با بازیکنان پرسابقه این باشگاه است که برای تیم زحمت کشیده‏اند و اثرگذار بوده‏اند و البته هنوز با تیمی قراردادی منعقد نکرده‏اند. استقلال بازیکنان با تعصبی دارد و اگر بازیکنانی نیز از تیم جدا شده‏اند، به واسطه بلاتکلیفی بوده و سعی می‏کنیم سایرین را نگه داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که فکر نمی‏کنید با توجه به زمانی که استقلال مذاکراتش را با بازیکنان آغاز کرده و با توجه به پیشنهادهای سنگین برخی تیم‏های صنعتی و خصوصی به بازیکنان کلیدی لیگ برتر، استقلال با بازاگرمی مواجه شود و شرایط نسبتاً دشواری را برای بستن تیمی مسنجم برای لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر در پیش داشته باشد، عنوان کرد: چنین باوری نداریم و کاری به سایر تیم‏ها نیز نداریم.

استقلال تیم بزرگی است که بسیاری از بازیکنان تاثیرگذار لیگ نهم آرزوی پوشیدن پیراهنش را دارند و به همین دلیل حاضرند با انعطاف بیشتری در مذاکرات با استقلال حاضر شوند و امید داریم بتوانیم از میان آنها و بازیکنان حال حاضر استقلال، نفراتی که بتوانند نظرمان را در ترکیب تامین کنند، با رقم‏های معقول جذب کنیم.

سرمربی استقلال تهران در ارتباط با ظرفیت استقلال برای لیگ برتر گفت: هدف ما در درجه اول حضور موفق و قدرتمند در لیگ برتر و قرار گرفتن در میان قدرت‏ها در مسیر رسیدن به قهرمانی خواهد بود و در کنارش تلاش می‏کنیم در لیگ قهرمانان آسیا، ظرفیت‏های استقلال را به معرض بروز و ظهور بگذاریم و توقعات را برآورده نماییم.

 


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:tabnak.ir

 

 
 

 
X