بازیکن تیم فوتبال استقلال دلایل جدایی‌اش از این تیم و پیوستن به سپاهان را اعلام کرد و گفت...

به گزارش آرین اسپورت، بازیکن تیم فوتبال استقلال دلایل جدایی‌اش از این تیم و پیوستن به سپاهان را اعلام کرد و گفت: به خاطر پول به سپاهان نرفتم چرا که پرسپولیس و استیل آذین پول بیشتری به من می دادند.
خسرو حیدری درباره جدایی خود از باشگاه استقلال تهران و رفتن به سپاهان اصفهان گفت : پس از پایان لیگ برتر با آقای آشتیانی به توافق رسیدیم و پس از آن 12 روز به مسافرت رفتم. این قدر به آقای واعظ اعتقاد و اطمینان داشتم که حاضر بودم سفید با باشگاه استقلال امضاء کنم، ولی تغییر و تحولاتی در استقلال به وجود آمد که متاسفانه آقای واعظ از استقلال رفتند و آقای فتح الله زاده به این باشگاه آمدند.
وی ادامه داد: خیلی صبر کردم تا وضع باشگاه درست شود و ببینم که وضع باشگاه به چه صورتی می شود. حتی از پرسپولیس یک پیشنهاد مالی خیلی خوب داشتم ولی به خاطر هواداران استقلال، حتی با این تیم مذاکره هم نکردم. اما بسیاری از بازیکنان استقلال تا دقیقه 90 در باشگاه پرسپولیس بودند ولی ناگهان با استقلال قرارداد بستند چون می خواستند پول بیشتری بگیرند.
حیدری تاکید کرد: از قبل هم گفته بودم اولویت اول من، مسائل مالی نبود. تا دیروز هم که با سپاهان قرارداد بستم هیچ فرد مسئولی از طرف استقلال یا هیچ کس دیگری با من تماس نگرفت. قبل از اینکه آقای فتح الله زاده به استقلال بیاید، آقای نظری جویباری فقط یک بار با من تماس گرفت و دیگر هیچ کس با من تماسی نداشت؛ فقط آقای دکتر نوروزی و آقای بهتاش فریبا با من تماس گرفتند.
بازیکن جدید سپاهان گفت: خیلی از پیشنهادات خود را جواب ندادم چون می خواستم در استقلال باقی بمانم و اگر برای پول بود، استیل آذین و پرسپولیس بیشتر از سپاهان به من پول می دادند.
 
حیدری گفت: پیش تر هم با آقای مظلومی کار کرده ام. ایشان خیلی به من اعتقاد نداشت و ندارد و وقتی ایشان سرمربی تیم ملی فوتبال بود در بازی های غرب آسیا فقط  5 دقیقه به من بازی داد و حتی بازیکنانی که در جناح چپ بودند در جناح راست بازی می کردند تا به من بازی نرسد.
خسرو حیدری گفت: شاید مقامات باشگاه سپاهان از این حرف من ناراحت شوند ولی بر خلاف میل باطنی خود با سپاهان قرارداد بستم و اگر شرایط در استقلال فراهم بود قطعا با استقلال قرارداد می بستم.
 خسرو حیدری درباره مبلغ قراردادش با سپاهان تصریح کرد : قرارداد 750 میلیون تومانی با سپاهان دروغ بزرگی است چون اگر در پی این پول بودم پرسپولیس و استیل آذین بیشتر به من پرداخت می کردند و قرارداد من با سپاهان خیلی کمتر از اینهاست.
 
 گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: ariensport.com
 
 
 

X