او گفت نمی توانم دروغ بگویم. من و خانواده ام همیشه طرفدار استقلال بوده ایم. این را هم بگویم كه...

 

هافبك استیل‌آذین با تکذیب صحبتهای نظری جویباری که اعلام کرده بود قصد جذب کعبی را ندارند اعلام کرد که مسئولان استقلال با وی صحبت كرده‌اند.

کعبی افزود: بی‌انصافی است در شرایطی كه قرارداد دارم به استقلال بروم. نمی توانم دروغ بگویم. من و خانواده ام همیشه طرفدار استقلال بوده ایم!

حسین كعبی درباره پیشنهاد استقلال به وی اظهار داشت: آقای نظری جویباری با من صحبت داشته كه البته آقای مظلومی هم در جریان است. من با استیل آذین قرارداد دوساله دارم و در این باره تابع تصمیمات باشگاه هستم.

وی در پاسخ به این سوال كه دوست دارد این انتقال صورت بگیرد یا خیر عنوان كرد: نمی توانم به این سوال جوابی بدهم اما نمی توانم دروغ بگویم. من و خانواده ام همیشه طرفدار استقلال بوده ایم. این را هم بگویم كه وقتی به پرسپولیس آمدم به این تیم علاقه مند شدم و با عشق و علاقه هم برای این تیم بازی كردم اما هواداران هم می دانند در فوتبال حرفه ای این صحبت ها جایی ندارد و هر جا كه پول بهتری بدهد بازیكن همان تیم را انتخاب می كند.

كعبی تصریح كرد: من دنبال شهرت و حاشیه نیستم. در ابتدای نقل و انتقالات منتظر پیشنهاد پرسپولیس بودم. وقتی این پیشنهاد نرسید می توانستم به تیم های دیگر مثل استقلال بروم اما ترجیح دادم استیل آذین را انتخاب كنم تا بدون حاشیه به فوتبالم بپردازم. می خواستم آرامش داشته باشم.

این بازیكن درباره اینكه مذاكرات با استقلال به كجا می رسد، گفت: نمی توانم به استیل آذین نامردی كنم و بگویم كه دوست دارم به استقلال بروم. قرارداد دارم و بی انصافی است كه چنین چیزی بخواهم.
 

 گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:parsfootball.com

 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X