سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

علی دایی در قالب طرح یک پرسش فدراسیون، تیم ملی و افشین قطبی را به چالش کشید.

سرمربی پرسپولیس که در اردوی دورتموند به سر می برد، از این کمپ تمرینی فرصت را غنیمت شمرد و در واکنش به خط خوردن 4 بازیکن تیمش از اردوی تیم ملی، حمله ای غیر باور به فدراسیون فوتبال و مربیان تیم ملی داشت.

او در قالب طرح سئوالی از آنها پرسید: «چطور 35 نفر را قبل از فصل نقل و انتقالات دعوت می کنند، باشگاه ها هزینه می کنند و سعی می کنند بازیکنان ملی پوش را جذب کنند. بازیکنان ملی پوش هم به طور طبیعی قیمت بالاتری دارند اما بر چه اساسی هنوز فصل نقل و انتقالات تمام نشده به راحتی 10 بازیکن را را بدون هیچ تمرین یا تستی خط می زنند؟»

او ادامه می دهد:« اصلا من علی دایی هیچ چیز از فوتبال نمی فهمم، آقایان که همه چیز را می فهمند پاسخم را بدهند.» این بخشی از گفت و گوی دایی با ارگان رسمی باشگاه و سایت پرسپولیس است که ساعاتی قبل منتشر شد.

سازمان لیگ برتر امسال سقفی بالاتر را برای بازیکنان ملی پوش تعیین کرده بود و همه ساله بازیکنانی که در قواره ملی باشند، مبالغ نجومی درخواستی شان را بالاتر از سایرین اعلام می کنند. دایی با این گفته تردیدهای بزرگی را درباره لیست تیم ملی و نیت دعوت از بازیکنان طرح کرده است. این طور نیست؟

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:khabaronline.ir
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
حادثه در لیگ برتر دوچرخه سواریحادثه در لیگ برتر دوچرخه سواری

رکابزن ملی پوش ایران از مسابقات لیگ برتر پیست به بیمارستان منتقل شد

 
X