تتت

چطور ما وقتی که آقای قطبی را تشویق می‌کردیم، آدم‌های خوبی بودیم، اما حالا آدم‌های بدی هستیم. من خودم لقب افشین امپراتور را برای قطبی ساختم و خودم به همراه دوستانم، کاری می‌کنیم که او روی نیمکت تیم ملی در جام‌ملت‌های آسیا ننشیند

 

موضوع شعارهای تند علیه افشین قطبی در تمرینات پرسپولیس اتفاق تازه‌ای نیست. حاضران در تمرین پرسپولیس که از دوآتشه‌های فوتبال هستند، در چند روز گذشته بخشی از گروهی بودند که به انتقاد از سرمربی تیم ملی می‌پردازند.
 گروهی که سرکردگی‌شان را عباس اسماعیل‌بیگی، لیدر باشگاه پرسپولیس برعهده دارد. اسماعیل‌بیگی به خبرنگار سایت گل می‌گوید: ما به آقای قطبی توهین نمی‌کنیم و از او انتقاد فنی می‌کنیم. مثلا می‌گوییم قطبی یادت باشه، شیث باید باشه و هیچ توهینی در این شعار ما نیست.
اسماعیل‌بیگی در این مصاحبه ادامه می‌دهد: چطور ما وقتی که آقای قطبی را تشویق می‌کردیم، آدم‌های خوبی بودیم، اما حالا آدم‌های بدی هستیم. من خودم لقب افشین امپراتور را برای قطبی ساختم و خودم به همراه دوستانم، کاری می‌کنیم که او روی نیمکت تیم ملی در جام‌ملت‌های آسیا ننشیند.
 اسماعیل‌بیگی در این‌باره چنین توضیح می‌دهد: من خودم با برکناری آقای دایی مخالف بودم و موضعم برای مربیگری قطبی در تیم ملی مربوط به حالا نیست. اما یک مساله‌ای در رابطه با آقای قطبی وجود دارد و آن این است که برخلاف همیشه که ما برای جریان درست کردن پدرمان در بیاید، ایشان خودش کار ما را راحت می‌کند و ما تا یک شعاری را می‌دهیم، بلافاصله همه با ما همراهی می‌کنند.
 از اسماعیل‌بیگی درباره مصداق انتقادش می‌پرسیم که او می‌گوید: دعوت نکردن شیث رضایی، یکی از همین کارهای افشین قطبی است که از روی غرض‌ورزی انجام می‌شود، این در حالی است که شیث در حال حاضر در پرسپولیس نیز نیمکت‌نشین است. اسماعیل‌بیگی اما می‌گوید: شیث کاپیتان تیم ماست و الان به دلایلی بازی نمی‌کند. اما افشین قطبی قبل از این مسایل او را به تیم ملی دعوت نکرده، در حالی که کاملا حق شیث است که در تیم ملی بازی کند.
این لیدر پرسروصدا در پاسخ به این سوال که اگر حبیب کاشانی از ایشان بخواهد علیه قطبی شعار ندهند نیز می‌گوید: آقای کاشانی هرگز به ما نمی‌گویند علیه چه کسی شعار بدهیم یا ندهیم. بحث آقای قطبی یک بحث ملی و هیچ ربطی به باشگاه ندارد و ما در این زمینه مستقل رفتار می‌کنیم.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:goal.com
 
 
 
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X