خط هافبک استقلال به مدد پاس های هوشمندانه او یکی از بهترین های لیگ بود، حالا بعد از 21 سال بازی فوتبال ایران سرانجام از فوتبال خداحافظی کرد...

 

   

یدالله اکبری که زمانی خط هافبک استقلال به مدد پاس های هوشمندانه او یکی از بهترین های لیگ بود بعد از 21 سال بازی فوتبال ایران سرانجام از فوتبال خداحافظی کرد.
اکبری که فوتبال را در سال 68 و با بزرگسالان شاهین تهران شروع کرده بود در سال 89 و پاس همدان به فوتبال خود پایان داد. البته با حساب تیم‌های پایه‌ای و چند بازی که او در دوران مربیگری ناصر ابراهیمی در شاهین انجام داده بود سابقه بازی او چند سال هم بیشتر می‌شود.

 یدا.. اکبری گفت: «تصمیم خودم را گرفتم و از فوتبال خداحافظی کردم. می‌توانستم به فوبتال خودم ادامه دهم و شرایط آن هم جور بود. اما چون دوست داشتم در اوج فوتبال را کنار بگذارم این تصمیم را گرفتم. فصل گذشته از بهترین‌های پاس و لیگ برتر بودم.» او قصد دارد با پیراهن پاس یک بازی خداحافظی برگزار کند: «دوست دارم با پیراهن پاس از فوتبال خداحافظی کنم و صحبت‌هایی هم انجام شده است. در یک بازی مناسب مراسم خداحافظی من با پاس همدان برگزار می‌شود، استقلال را دوست دارم و خاطرات خوبی با این تیم داشتم. برای خداحافظی با پیراهن استقلال نه خودم صحبتی با آنها داشتتم و نه آنها حرفی به من زدند. حالا باید ببینم در آینده چه می‌شود. شاید در بازی پاس و استقلال مراسم خداحافظی من برگزار شد.» .


 گردآوری : گروه ورزشی سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:tacklesevvom.com

 

 

 

 

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X