سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

یونس محمود پیش از این بهترین بازیکن آسیا بوده و علاء الزهره نیز از توانایی بالایی برخوردار است؛ همچنانکه در میانه میدان نیز بازیکنانی داریم که قادر به بازی هجومی هستند و از این هیچ نگرانی از این بابت نداریم...
 
عماد محمد با اشاره به روحیه بالای تیم ملی عراق، تاکید کرد: تنها یک هدف را برای خود تعریف کرده ایم و آن قهرمانی جام ملت های آسیایی 2011 است همان گونه که در دوره گذشته این هدف را محقق کردیم.
به گزارش گل وی افزود: هیچ مانعی برای تحقق این هدف در پیش روی ما نیست و تیم ملی عراق در حال حاضر از روحیه بسیار بالا و آمادگی بسیار خوب برای شرکت در رقابت ها برخوردار است.
این بازیکن خط هجومی تیم ملی عراق با اشاره به اینکه این تیم چند فورارد بسیار آماده در اختیار دارد که همگی ستاره هستند و توانایی خود در سطح رقابت های آسیایی را ثابت کرده و موفقیت های بسیار خوبی داشته اند، افزود: یونس محمود پیش از این بهترین بازیکن آسیا بوده و علاء الزهره نیز از توانایی بالایی برخوردار است؛ همچنانکه در میانه میدان نیز بازیکنانی داریم که قادر به بازی هجومی هستند و از این هیچ نگرانی از این بابت نداریم.
عماد محمد در ادامه تصریح کرد: تیم ملی عراق قادر به کسب مجدد عنوان قهرمانی است اما در این دوره از بازیها این نکته را نباید از نظر دور داشت که بازیکنان هجومی می باید از تمرکز بالایی در مقابل دروازه تیم حریف برخوردار باشند تا فرصت های فراهم شده را به گل تبدیل کنیم چرا که امکان از دست دادن فرصت های فراهم شده در چنین رقابت هایی وجود ندارد.
 این بازیکن عراقی درباره مشکلات عراق در خط دفاعی گفت: هیچ مشکلی در خط دفاعی نداریم و بازیکنان این قسمت از میدان همگی قوی بوده و قادر به انجام وظایف خود در میدان هستند و مسئله نه به یک بازیکن مشخص بلکه به هماهنگی کل تیم مربوط می شود چرا که در صورت هماهنگی و انسجام در میدان، بازی شایسته ای را ارایه خواهیم داد و می توانیم هدف خود را به راحتی محقق کنیم.
 این بازیکن عراقی درباره اولین بازی تیمش دربرابر تیم ملی ایران با اشاره به اینکه تیم حریف، قوی و دارای سوابق ارزنده از جمله قهرمانی سه دوره از این رقابت ها بوده، گفت: با این وجود، در حال حاضر تیم ملی عراق بهتر و تواناتر از رقیب ایرانی اش است و ما با تمام توان به منظور موفقیت و پیروزی در این بازی، ظاهر خواهیم شد چرا که بازی نخستین در چنین رقابت هایی، نقشی کلیدی و محوری دارد و استارت رقابت ها همواره مهم است و از این رو، می باید این بازی را ببریم.
 به گزارش گل عماد محمد با اشاره به بازی در تیم باشگاهی شاهین بوشهر در ایران گفت : بی تردید امیدوارم که نتایج خوبی را با این تیم محقق کنم چرا که سابقه زیادی در لیگ ایران دارم و پیش از انتقال از باشگاه الزمالک مصر در آغاز فصل کنونی، به مدتی طولانی در ایران بازی کرده ام.
 وی درباره ادامه بازی در ایران گفت: پس از پایان فصل نیز به ادامه یا توقف بازی در ایران فکر خواهم کرد اما ترجیح می دهم با این تیم ایرانی بازی کنم چرا که از زمانی طولانی با الزمالک توپ نزده ام.
 

 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:  goal.com

 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
واکنش مدیر پرسپولیس به ویدئو جنجالی بیرانوندواکنش مدیر پرسپولیس به ویدئو جنجالی بیرانوند

عرب می‌گوید ویدئویی که بیرانوند و خلیل‌زاده منتشر کردند، بیشتر یک شوخی بود و نباید به آن دامن زد

 
X