سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار با تیم آنتالیا گفت: گل سوم حریف در شرایطی به ثمر رسید كه بازیكن آنها سه متر در آفساید قرار داشت....
 
علی دایی پس از شکست 3-0 پرسپولیس برابر آنتالیا اسپور در دیدار رده بندی تورنمنت چهار جانبه ترکیه اظهار داشت: در این مدت تمرینات پر فشاری را داشتیم و كارمان را بدون استراحت ادامه دادیم؛ چون هدفمان این است كه برای شروع مجدد بازی‌های لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا آماده باشیم. البته اگر بازی را دیده باشید، گل اولی كه از آنتالیا اسپور دریافت كردیم آفساید بود. زمانی كه داور به راحتی از چنین آفساید محرزی چشم پوشی می‌كند، دیگر چه انتظاری می‌توان از ما داشت.

وی افزود: دقایق ابتدایی بازی بود كه در آن شرایط گل اول به ثمر رسید و در تمامی دقایق بازی هم داور چون اهل كشور تركیه بود و حریف هم تیم كشور او محسوب می‌شد، اكثر سوت‌ها به سود حریف ما زده شد. با وجود توضیحاتی كه در مورد اشتباهات داوری دادم، از كیفیت كار بازیكنان در نیمه اول به هیچ وجه راضی نیستم. ما بد كار كردیم. با وجود اینكه یك گل آفساید خوردیم، اما می‌پذیرم عملكرد بدی داشتیم و در نیمه دوم خیلی بهتر از حریف ظاهر شدیم و عملكرد خوبی داشتیم و متاسفانه دقایق آخر با یك اشتباه دیگر، یك گل آفساید دریافت كردیم‌.

دایی خاطر نشان کرد: فكر نمی‌كنم فاصله پرسپولیس با آنتالیا اسپور 3 گل باشد. می‌توانستیم به راحتی این بازی را به تساوی كشانده و حتی با پیروزی به پایان برسانیم. قبول دارم كه در بازی اول، بچه‌های ما خیلی بهتر كار كردند و انرژی بیشتری گذاشتند، اما چون فاصله دو بازی كم بود، نتوانستیم به نتیجه دلخواه برسیم. در این بازی بچه‌ها مخصوصا در نیمه اول از شرایط آرمانی خودشان دور بودند. با این حال در نیمه دوم خیلی خوب كار كردیم و دوباره یك تیم شدیم و به لحاظ تاكتیكی شرایط بهتری داشتیم و همانطور كه قبلا گفتم داور در روند بازی تاثیر زیادی داشت.

دایی گفت: با توجه به این اردو و اردوی بعدی كه می رویم، سعی داریم كه به امید خدا در دور برگشت بازی‌های لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا و تمام بازی‌هایی كه پیش رو داریم، جبران مافات كنیم.

وی افزود: به نظر من از لحاظ فوتبالی، اینتراخت خیلی بهتر از آنتالیا بود، ولی از نظر بدنی آنتالیا خیلی سریعتر و بهتر بود و در تمام درگیری‌ها موفق بودند. خستگی بچه‌های ما در دو بازی نزدیك مشهود بود و بچه‌ها هم با فشار سخت آمده بودند و برای ما مهم تمریناتی بود كه انجام داده بودیم.

سرمربی پرسپولیس گفت: مثل تیم‌های اروپایی نیستیم كه در یك هفته بتوانیم 3 یا چهار بازی انجام دهیم و از 25 بازیكن درجه اول سود ببریم. بازیكنان ما نمی‌توانند بازی تحت فشار انجام دهند. ما با توجه به داشته‌هایمان به بازی خواهیم پرداخت. تمام انرژی خودمان را برای تمرینات گذاشته‌ایم و مطمئنا از نطر بدنی كم آوردیم.

وی درخصوص رای گیری بازیكنان در مورد كاپیتانی تیم پرسپولیس نیز گفت: نفرات ما كاپیتان خودشان را انتخاب كردند. به نظر من این یك كاری بود كه اعضای تیم توانستند انجام بدهند و ما سعی می‌كنیم از بازیکنان در این موارد بیشتر استفاده كنیم. بازیکنان كسانی را انتخاب كردند كه من روی آنها نظر داشتم.
 
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:  bornanews.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
ضربه ناخواسته رونالدو به صورت پسرش! عکسضربه ناخواسته رونالدو به صورت پسرش! عکس

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در جشن قهرمانی یوونتوس ناخواسته به فرزندش ضربه زد

 
X