سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

استقلالی ها خيلی دوست دارند حداقل در جام باشگاه های آسيا از جوادنکونام به عنوان بازيکن کمکی استفاده کنند...
 
 
در همین راستا مذاکراتی هم به طور غیر مستقیم با این بازیکن انجام شد و حتی نکونام از طریق آرش برهانی که یکی از دوستان صمیمی اش به حساب می آید به گوش استقلالی ها رساند که تمایل فراوانی دارد برای استقلال بازی کند اما در این برهه او به دلیل بعد مسافت و تعهدی که به باشگاهش دارد نمی توانددر لیگ قهرمانان آسیا به عنوان بازیکن کمکی برای استقلال بازی کند.

به نوشته قدس ، نکونام این موضوع را با آرش برهانی درمیان گذاشت و آرش هم مو به مو حرف های کاپیتان تیم ملی را به کادر فنی استقلال انتقال داد تا آن ها نیز در جریان ماجرا قراربگیرند.علاقه نکونام به استقلال از فصل پیش کاملا آشکار شد؛آن جا که این بازیکن یک روز میهمان تمرین استقلال بود و همراه با آرش برهانی در زمان مربیگری مرفاوی به محل تمرین استقلال واقع در دستگردی آمد و ساعاتی را کنار آبی ها بود.

نکونام بارها و بارها در روزنامه منتسب به باشگاه استقلال هم به عنوان میهمان ویژه حاضر شده و از علاقه اش به استقلال پرده برداشته است.این فضا ممکن است سرانجام در تعیین مقصد نکو تاثیر گذار باشد.اما باید دید با توجه به حضور این بازیکن در بهترین لیگ باشگاهی جهان آیا حضورش در فوتبال ایران میسر خواهد بود یا خیر؟

تردیدی نیست نکونام با این سابقه هواخواهانی در لیگ های هم جوار ایران به خصوص امارات خواهد داشت و چنانچه تصمیم بگیرد از لالیگا جدا بشود با پیشنهادهای دیگری رو به رو خواهد شد در آن صورت حضور نکونام در لیگ برتر باز هم به تعویق خواهد افتاد.مگر آنکه این بازیکن تصمیم قطعی گرفته باشد پس از این فصل عازم لیگ ایران و باشگاه استقلال بشود و سرانجام لباش آبی تن کند.

 

 
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:  atynews.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X