گروه A
نام تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گلزده | گلخورده | تفاضل | امتیاز | |
1 |
ازبکستان |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2+ |
3 |
2 |
چین |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2+ |
3 |
3 |
قطر |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2- |
0 |
4 |
کویت |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2- |
0 |
* 17 دی: ساعت 19:45 - ورزشگاه خلیفه / قطر- ازبکستان 0-2
* 18 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه الغرافه / کویت – چین 0-2
* 22 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه الغرافه / ازبکستان - کویت
* 22 دی: ساعت 19:45 - ورزشگاه خلیفه / قطر - چین
* 26 دی: ساعت 19:45 - ورزشگاه خلیفه / قطر - کویت
* 26 دی: ساعت 19:45 - ورزشگاه الغرافه / ازبکستان - چین
گروه B
نام تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گلزده | گلخورده | تفاضل | امتیاز | |
1 |
سوریه |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
1+ |
3 |
2 |
ژاپن |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
3 |
اردن |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
4 |
عربستان |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
1- |
0 |
* 19 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه القطر / ژاپن - اردن 1-1
* 19 دی: ساعت 19:45 - ورزشگاه الریان / عربستان - سوریه 1-2
* 23 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه الریان / اردن - عربستان
* 23 دی: ساعت 19:45 - ورزشگاه القطر / ژاپن - سوریه
* 27 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه الریان / عربستان - ژاپن
* 27 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه القطر / اردن - سوریه
گروه C
نام تیم |
بازی |
برد |
مساوی |
باخت |
گلزده |
گلخورده |
تفاضل |
امتیاز |
|
1 |
کرهجنوبی |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
استرالیا |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
بحرین |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
هند |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
* 20 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه السد / هند - استرالیا
* 20 دی: ساعت 19:45 - ورزشگاه الغرافه / کره جنوبی - بحرین
* 24 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه الغرافه / استرالیا – کره جنوبی
* 24 دی: ساعت 19:45 - ورزشگاه السد / هند - بحرین
* 28 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه السد / استرالیا -بحرین
* 28 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه الغرافه / کره جنوبی - هند
گروه D
نام تیم |
بازی |
برد |
مساوی |
باخت |
گلزده |
گلخورده |
تفاضل |
امتیاز |
|
1 |
ایران |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
عراق |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
کرهشمالی |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
امارات |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
* 21 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه القطر / کره شمالی - امارات
* 21 دی: ساعت 19:45 - ورزشگاه الریان / ایران - عراق
* 25 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه القطر / ایران – کره شمالی
* 25 دی: ساعت 19:45 - ورزشگاه الریان / عراق - امارات
* 29 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه القطر / ایران - امارات
* 29 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه الریان / عراق – کره شمالی
مرحله یک چهارم نهایی:
* 1 بهمن: ساعت 16:55 - ورزشگاه الغرافه / تیم اول گروه دوم – تیم دوم گروه اول
* 1 بهمن: ساعت 19:55 - ورزشگاه خلیفه / تیم اول گروه اول- تیم دوم گروه دوم
* 2 بهمن: ساعت 19:55 - ورزشگاه السد / تیم اول گروه سوم –تیم دوم گروه چهارم
* 2 بهمن: ساعت 19:45 - ورزشگاه القطر / تیم اول گروه چهارم –تیم دوم گروه سوم
مرحله نیمه نهایی
* 5 بهمن: ساعت 16:55-ورزشگاه الغرافه/برنده دیدارهای دوم و چهارم یکچهارمنهایی
* 5 بهمن: ساعت 19:55- ورزشگاه خلیفه/برنده دیدارهای اول و سوم یکچهارمنهایی
دیدار رده بندی
* 8 بهمن: ساعت 18:30 - ورزشگاه السد / بازندههای دیدارهای نیمه نهایی
دیدار فینال
* 9 بهمن: ساعت 18:30 - ورزشگاه خلیفه / برنده های دیدارهای نیمه نهایی