سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

پانزدهمین دوره رقابت های فوتبال جام ملت های آسیا از روز جمعه آغاز شد....

 
برنامه کامل بازی ها و جداول رده بندی چهار گروه به شرح زیر است.


گروه A

 

 نام تیمبازی برد مساوی باختگل‌زدهگل‌خوردهتفاضلامتیاز
1

ازبکستان

 1

 1

 0

 0

 2

 0

 2+

 3

 چین

 1

 1

 0

 0

 2

 0

 2+

 3

 قطر

 1

 0

 0

 1

 0

 2

 2-

 0

 کویت

 1

 0

 0

 1

 0

 2

 2-

 0

 

* 17 دی: ساعت 19:45   - ورزشگاه خلیفه /  قطر- ازبکستان 0-2
* 18 دی: ساعت 16:45   - ورزشگاه الغرافه / کویت – چین 0-2
* 22 دی: ساعت 16:45 - ورزشگاه الغرافه / ازبکستان - کویت
* 22 دی: ساعت 19:45  - ورزشگاه خلیفه / قطر - چین
* 26 دی: ساعت 19:45  - ورزشگاه خلیفه / قطر - کویت
* 26 دی: ساعت 19:45   - ورزشگاه الغرافه / ازبکستان - چین



گروه B

 

نام تیمبازی برد مساوی باختگل‌زدهگل‌خوردهتفاضلامتیاز
1

سوریه

1

 1

 0

 0

2

 1

 1+

3

 ژاپن

1

 0

 1

 0

 1

 1

 0

 1

 اردن

1

 0

 1

 0

 1

 1

 0

 1

 عربستان

1

 0

 0

 1

 1

 2

 1-

 0

 

* 19 دی: ساعت 16:45     - ورزشگاه القطر / ژاپن - اردن  1-1
* 19 دی: ساعت 19:45     - ورزشگاه الریان / عربستان - سوریه 1-2
* 23 دی: ساعت 16:45   - ورزشگاه الریان / اردن - عربستان
* 23 دی: ساعت 19:45   - ورزشگاه القطر / ژاپن - سوریه
* 27 دی: ساعت 16:45   - ورزشگاه الریان / عربستان - ژاپن
* 27 دی: ساعت 16:45   - ورزشگاه القطر / اردن - سوریه


گروه C

 

نام تیم

بازی

 برد

 مساوی

 باخت

گل‌زده

گل‌خورده

تفاضل

امتیاز

1

کره‌جنوبی

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 استرالیا

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 بحرین

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 هند

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 

* 20 دی: ساعت 16:45      - ورزشگاه السد / هند - استرالیا
* 20 دی: ساعت 19:45      - ورزشگاه الغرافه / کره جنوبی - بحرین
* 24 دی: ساعت 16:45      - ورزشگاه الغرافه / استرالیا – کره جنوبی
* 24 دی: ساعت 19:45      - ورزشگاه السد / هند - بحرین
* 28 دی: ساعت 16:45      - ورزشگاه السد / استرالیا -بحرین
* 28 دی: ساعت 16:45      - ورزشگاه الغرافه / کره جنوبی - هند


گروه D

 

نام تیم

بازی

 برد

 مساوی

 باخت

گل‌زده

گل‌خورده

تفاضل

امتیاز

1

ایران

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 عراق

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 کره‌شمالی

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 امارات

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 0

 


* 21 دی: ساعت 16:45   - ورزشگاه القطر / کره شمالی - امارات
* 21 دی: ساعت 19:45   - ورزشگاه الریان / ایران - عراق
* 25 دی: ساعت 16:45   - ورزشگاه القطر / ایران – کره شمالی
* 25 دی: ساعت 19:45   - ورزشگاه الریان / عراق - امارات
* 29 دی: ساعت 16:45   - ورزشگاه القطر / ایران - امارات
* 29 دی: ساعت 16:45   - ورزشگاه الریان / عراق – کره شمالی



مرحله یک چهارم نهایی:
* 1 بهمن: ساعت 16:55  - ورزشگاه الغرافه / تیم اول گروه دوم – تیم دوم گروه اول
* 1 بهمن: ساعت 19:55  - ورزشگاه خلیفه / تیم اول گروه اول- تیم دوم گروه دوم
* 2 بهمن: ساعت 19:55  - ورزشگاه السد / تیم اول گروه سوم –تیم دوم گروه چهارم
* 2 بهمن: ساعت 19:45  - ورزشگاه القطر / تیم اول گروه چهارم –تیم دوم گروه سوم


مرحله نیمه نهایی

* 5 بهمن: ساعت 16:55-ورزشگاه الغرافه/برنده دیدارهای دوم و چهارم یک‌چهارم‌نهایی
* 5 بهمن: ساعت 19:55- ورزشگاه خلیفه/برنده دیدارهای اول و سوم یک‌چهارم‌نهایی


دیدار رده بندی

* 8 بهمن: ساعت 18:30    - ورزشگاه السد / بازنده‌های دیدارهای نیمه نهایی


دیدار فینال
* 9 بهمن: ساعت 18:30    - ورزشگاه خلیفه / برنده های دیدارهای نیمه نهایی
 
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع: bornanews.com
 

 

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X