یکی از هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که برای تماشای دیدار این تیم برابر ذوب آهن به ورزشگاه رفته بود به دلیل سکته قلبی جان خود را از دست داد اما خبر این اتفاق تلخ در میان هیاهوی فوتبال گم شد و بازهم مشخص نخواهد شد مقصر کیست!
 
 
آفتاب: در روزهایی که تیم‌ها سر و جان خود را فدای سه امتیاز می‌کنند و برای رسیدن به این هدف بازی جوانمردانه رنگ می‌بازد، اینکه یک هوادار در کنار زمین مسابقه می‌میرد و جان می‌دهد، اتفاقی عجیب نیست. بعدازظهر 22 فروردین ورزشگاه فولادشهر اصفهان پذیرای ذوب‌آهن و پرسپولیس بود. یک بازی مثل همه دیدارهای لیگ برتر که همه‌اش شبیه یکدیگر است و تنها تفاوت آنها اتفاقات و حواشی است که در زمین مسابقه رقم می‌خورد. 

پرسپولیس با اینکه فصل خوبی را پشت سر نمی‌گذارد اما بازهم برای تماشای بازی این تیم نیمی از ورزشگاه فولادشهر پر شده بود. تماشاگران و علاقمندان به این کنار هم نشسته بودند و تیم‌شان را تشویق می‌کردند، یکی از آنها نصیر خالدی بود که بازی ذوب آهن - پرسپولیس آخرین مسابقه فوتبالی بود که او از نزدیک تماشا کرد! 

نصیر کارگری 21 ساله اهل لردگان بود. کارگر کارخانه ذوب آهن. علاقمند به فوتبال و پرسپولیس. نصیر هم مانند خیلی از اصفهانی‌‎های علاقمند به پرسپولیس به ورزشگاه آمده بود تا از تیم محبوبش حمایت کنند اما حیف که او فقط 45 دقیقه تماشاگر بود و بعد از آن چشم فرو بست از فوتبال و تمام زشتی هایش. 

این جوان لردگانی که در سکوهای منتهی به ضلع شمالی ورزشگاه فولادشهر نشسته بود بعد از گلزنی امیرحسین فشنگچی دچار حمله قلبی می‌شود. 

شرایط به گونه‌ای پیش می‌رود که او کنترل خود را از دست داده و روی سکوهای ورزشگاه می‌افتد. در این شرایط یکی از هواداران پرسپولیس که کنار نصیر نشسته بود او را به بیرون از ورزشگاه می‌برد. 

وسط زمین غوغاست. ذوب آهن حمله می‌کند، پرسپولیس دفاع. ابراهیم‌زاده چرا اخراج شد؟ مظفری‌زاده پرسپولیسی است و... . راستی از نصیر چه خبر؟! 

آمبولانس از ورزشگاه نصیر نیمه جان را به بیمارستان می‌برد. او بین زمین و آسمان است. به بیمارستان که می‌رسد، انگار کار از کار گذشته. تلاش دکترها و تقلای زنده ماندن نصیر بی‌فایده است. او رفته است. 

نصیر رفت و قربانی تازه فوتبال ما شد. متاسفانه این بار اینقدر درگیر حواشی فوتبال شدیم که رفتن او را نفهمیدیم. شاید اگر تماس شیرعلی خالدی پدر نصیر با خبرنگاران نبود امروز ما همچنان در خواب می‌ماندیم و از وداع نصیر بی‌خبر می‌ماندیم. 

شیرعلی خالدی، پدر نصیر با ابراز تاسف از وقوع این حادثه گفت: گزارش پزشکی قانونی و کلانتری فولادشهر موجود است که نشان می‌دهد، نصیر در ورزشگاه دچار حمله قلبی شده اما چون توسط یکی از هواداران به بیرون از ورزشگاه هدایت شده است، این خبر رسانه ای نشده است. 

او که فقط 6 ماه از ازدواج فرزندش نصیر می‌گذرد، گفت: در این مدت هیچکس نه با ما تماس گرفته و نه تسلیتی گفته است. نصیر در کنار زمین فوتبال مرد اما هیچ‌کدام از فوتبالی‌ها سراغی از او نگرفتند.
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:aftabnews.ir
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X