یکی از مفاخر ورزشی اصفهان نسبت به عملکرد مسئولان کشتی استانش به شدت گله مند است.
 
 
برنا: هاشم قنبری زاده تهران و بزرگ شده پایتخت است؛ اما با توجه به سکونت چندین ساله اش در اصفهان، همه او را یک اصفهانی می دانند.

 این چهره پر افتخار کشتی فرنگی ایران طی تماس با خبرنگار کشتی برنا به شدت از عملکرد مسئولان هیئت کشتی اصفهان انتقاد کرد و گفت:متاسفانه رئیس هیئت کشتی اصفهان (داود شیران) نه سنش برای این کار قانونی است، نه به خدمت مقدس سربای رفته و نه مدرک تحصیلی ای که در اختیار دارد، قانونی است.
با این وجود و به رغم پسرفت عجیب کشتی اصفهان، به خاطر حمایت های آقای یزدانی خرم هیچکس نمی تواند به ایشان بگوید که در اصطلاح بالای چشمش ابرو است!

قنبری در ادامه افزود:کشتی اصفهان به قهقرا رفته است. در مسابقات قهرمانی آزاد و فرنگی ایران فقط یک مقام پنجمی مشترک به دست می آوریم و هیچ انتقادی متوجه رئیس هیئت کشتی استان نمی شود.

دارنده مدال طلای بازی های آسیایی 1974 که لحظه به لحظه لحنش تند تر می شد، گفت:چند وقت پیش در اصفهان کلاس مربیگری ارتقاد درجه برگزار شد و به یکی از مربیان داوطلب، به خاطر دوستی با من اجازه حضور در کلاس را ندادند.این حرف را آقای ابوذر شیران که در گذشته آبدارچی و نامه رسان هیئت بوده و حالا دبیر این هیئت به شمار می رود، به مربی یادشده زده است.

ملی پوش سال های دور کشتی فرنگی ایران که سابقه حضور در چند دوره مسابقات قهرمانی جهان را دارد، صحبتهایش را اینگونه به پایان رساند:سالن تختی که ما در آن تمرین می دهیم حتی یک رختکن ندارد، تشکش پاره است و کشتی گیران همگی بیماری پوستی گرفته اند؛ در حالیکه نمی دانیم آقای شیران بودجه هیئت را باید خرج چه کاری کند!

برنا:درج صحبتهای هاشم قنبری نشانه تایید آن توسط ما نیست و بر خود دانستیم تا در انجام این مصاحبه، بدون دخل و تصرف در صحبتهای هاشم قنبری، حرفهایش را نقل به مضمون کنیم.
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:bornanews.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X