سرمربی تيم ملی فوتبال گفت: سن بازيكنان ايرانی بالاست و اين موضوع برنامه‌های من برای جام جهانی برزيل را تحت تاثير قرار می‌دهد.
 
 
فارس: به نقل از سایت باشگاه سپاهان، كارلوس كی‌روش دوشنبه شب در ضیافت شام باشگاه سپاهان گفت: بالا بودن سن بازیكنان ایرانی، برنامه هایم برای آماده سازی تیم ملی جهت مسابقات انتخابی جام جهانی 2014 برزیل را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی تاكید كرد: تیم ملی ایران برای مسابقات انتخابی جام جهانی به بازیكنان مستعد و جوان تر نیاز دارد و به اعتقاد من فوتبال ایران در سال های گذشته از پشتوانه سازی برای تیم بزرگسالان خود غفلت كرده است.

كی‌روش تصریح كرد: بازیكنان فوتبال ایران از استعدادهای بالقوه ای برخوردار هستند و باید كوشید با همكاری مربیان فوتبال استان ها، این استعدادها شناسایی و برای پشتوانه سازی تیم های ملی پرورش یابند.

وی اظهار داشت: برای كشف استعدادها در فوتبال ایران جهت حضور در تیم ملی، نمایندگانی را در استان ها قرار داده ام و آنها بازیكنان حائز شرایط برای حضور در اردوهای تیم های ملی را به من معرفی خواهند كرد.
كی‌روش در پایان برای این باشگاه آرزوی موفقیت كرد.

استاندار اصفهان نیز در این میهمانی كه در هتل عباسی اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: اصفهان از استان های پیشرو در زمینه ورزش به خصوص رشته فوتبال است.
علیرضا ذاكر اصفهانی با اشاره به وجود صنایع بزرگ و مادر در استان اصفهان، افزود: این صنایع با حمایت از ورزش به پرورش استعدادهای جوانان اصفهانی در رشته های مختلف ورزشی مبادرت كرده اند.
وی گفت: اصفهان با حمایت دو صنعت فولاد مباركه و ذوب آهن توانسته است در رشته فوتبال خود را به عنوان قطب اصلی این رشته در كشور معرفی كند و اكنون فوتبال اصفهان با حضور تیم های فولاد مباركه سپاهان و ذوب آهن در سطح بین الملل به افتخارات زیادی رسیده است.

استاندار اصفهان با بیان این مطلب كه مسئولان این استان به صورت جدی از ورزش حمایت می كنند، افزود: ورزش اصفهان از جایگاه خوبی برخوردار است و ما درصدد هستیم تا ورزش را در استان بیش از پیش ارتقاء دهیم.

پیش از صحبت های سرمربی تیم ملی فوتبال، محمد رضا ساكت مدیر عامل باشگاه سپاهان در سخنانی به معرفی كامل این باشگاه و فعالیت های سپاهان در همه رده های سنی فوتبال پرداخت.

در این جلسه عباس ترابیان سرپرست تیم ملی فوتبال، رشید خدابخش مدیر كل تربیت بدنی استان اصفهان، غلامحسین حسینی رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد مباركه سپاهان، بهمن مسعودی عضو هیات مدیره باشگاه، علی اكبر ابرقویی نژاد رئیس هیات فوتبال استان اصفهان نیز حضور داشتند.
 
گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:farsnews.com
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X