از جانی دپ تا برد پیت: بازیگران موفقی که ترک تحصیل کردند + عکس
 بازیگران موفقی در هالیوود هستند که یا خیلی زود در دانشگاه‌ ترک تحصیل کرده‌ و یا سابقه حضور در آن را نداشته‌اند

بازیگران موفق هالیوودی که ترک تحصیل کرده‌اند!

بسیاری از ستاره های سطح بالای هالیوود به وسیله روش های معمول به موفقیت دست پیدا نکرده اند. یک مدرک تحصیلی دانشگاهی مطئمناً کمک زیادی به آنها در موفق شدن می کرد، اما موفقیت بازیگران هالیوودی که دانشگاه را ترک کرده اند نشان می دهد که این موضوع در دنیای هالیوود اهمیت چندانی ندارد.

بسیاری از بازیگران هالیوود، حداقل برای مدتی در دانشگاه‌های معتبر حضور داشته اند؛ اما به دلایل مختلف مثل ادامه دادن حرفه مورد علاقه خود یا صرفاً لذت نبردن از این تجربه، خودشان مدرسه و دانشگاه را ترک کرده و یا اخراج شده اند. با این حال، بدون آموزش‌های دانشگاهی هم اکنون از موفق‌ترین افراد دنیا به شمار می‌آیند. شاید کنجکاو باشید که بازیگر مورد علاقه شما هم در این لیست حضور دارد یا نه. برای پاسخ به این سوال می‌توانید ادامه این گزارش را بخوانید:

سیلوستر استالونه

استالونه از سال ۱۹۶۷ تا ۱۹۶۹ در دانشگاه میامی در رشته هنر تحصیل کرده است. او توسط معلمانش از ادامه حرفه بازیگری ناامید شد، اما با انصراف از دانشگاه به نیویورک رفت تا بازیگری را پیش بگیرد.

جیک جیلنهال

جیک جیلنهال در طی سال‌های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۰ در دانشگاه کلمبیا تحصیل کرده است. او پیش از آنکه فارغ التحصیل شود، از دانشگاه انصراف داد و به دنبال بازیگری رفت.

برد پیت

برد پیت از سال ۱۹۸۲ تا ۱۹۸۶ در زمینه خبرنگاری و رشته‌های مربوط به تبلیغات در دانشگاه میزوری تحصیل کرده است. شاید یکی از عجیب‌ترین ترک تحصیل‌ها مربوط به برد پیت باشد. او در حالی که تنها دو هفته از تحصیلش باقی مانده بود، دانشگاه را ترک کرد.

برد پیت
برد پیت

وین دیزل

او در کالج هانتر دانشجوی ادبیات بود و برای پیش گرفتن حرفه بازیگری، از خیر تحصیل گذشت.

بن افلک

افلک در سال ۱۹۹۰ در دانشگاه ورمونت اسم نوشت؛ اما تنها یک ترم توانست در آنجا طاقت بیاورد. او به همراه دوست همیشگی اش مت دیمون، به سراغ ساخت فیلم سینمایی «ویل هانتینگ خوب» رفت و در اسکار سال ۱۹۹۷ جایزه گرفت. او در سال ۲۰۱۳ از دانشگاه براون جایزه افتخاری کارگردانی را دریافت کرد.

آن هاتوی

این بازیگر ۳۷ ساله هم از کالج واسر و هم از دانشگاه نیویورک برای تبدیل شدن به یک بازیگر انصراف داده است.

بیشتر بدانید : چرا آن هتوی Anne Hathaway منفورترین سلبریتی هالیوود شد؟! 

آن هاتوی
آن هاتوی

رایان گاسلینگ

گاسلینگ زمانی که ۱۷ ساله بود، از حضور در دبیرستان لستر پیرسون کانادا انصراف داد تا بتواند در تمامی پروژه‌های جدید «باشگاه میکی ماوس» کمپانی دیزنی شرکت کند.

لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو برنده اسکار بعد از گذراندن دوره‌ متوسطه، مدرسه را ترک کرد و به جای آن به یک مرکز محلی آموزش رایگان بازیگری رفت.

لئوناردو دی کاپریو
لئوناردو دی کاپریو

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس آموزش رسمی را در سن ۱۴ و زمانی که در مقطع متوسطه بود، ترک کرد. او در مصاحبه‌ای در این باره گفت عملاً هیچ مدرک تحصیلی مثل دیپلم ندارد و در واقع فارغ التحصیل خود آموخته محسوب‌ می شود.

جنیفر لارنس
جنیفر لارنس

جانی دپ

جانی دپ زمانی که ۱۵ ساله بود، مدرسه را ترک کرد تا بتواند حرفه‌ای به عنوان یک موزیسین را آغاز کند. با این وجود او کاملا از مسیری برنامه ریزی نشده توانست بازیگر شود.

جانی دپ
جانی دپ

کیانو ریوز

او نیز در سن ۱۶ سالگی مدرسه را ترک کرد؛ اما بر خلاف بقیه به خاطر وارد شدن به حرفه بازیگری این کار را نکرد. او مشکلاتی مثل نارسا خوانی داشت و به گفته خودش در کودکی خیلی سوال می پرسیده که برای بقیه آزار دهنده بوده است.

تام کروز

شاید کمی عجیب باشد، اما تام کروز قرار بود در دوران نواجوانی تبدیل به یک کشیش شود! او چند سال بعد زمانی که تصمیم گرفت یک بازیگر شود، مدرسه را ترک کرد.

جیم کری

جیم کری زمانی که سن کمی داشت، مجبور شد مدرسه را کنار بگذارد؛ نه برای آنکه بتواند به دنبال بازیگری برود، بلکه برای اینکه کار کند و بتواند به وضعیت مالی خانواده اش کمک کند.

مارلون براندو

این بازیگر افسانه ای، یک بار به دلیل آنکه با موتورسیلکت خود وارد سالن مدرسه شده بود، اخراج شد. به همین خاطر مجبور شد به آکادمی‌ نظامی برود اما در آنجا هم دوباره اخراج شد و بازیگری را پیش گرفت. 

 

بیشتر بدانید : سلبریتی های بی سوادی که بدون تحصیلات مشهور شدند

بیشتر بدانید : بازیگران و خواننده های هالیوود که حتی دیپلم هم ندارند!! + عکس

بیشتر بدانید : سلبریتی هایی که قبلا معلم بودند و سابقه تدریس دارند + عکس

بیشتر بدانید : متن پیش فرض برای لینک پیش فرض

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: yjc.ir