خراش
«خراش» داستان زنی است به نام روشنك (با بازی لاله‌اسكندری) كه به اتهام اختلاس به حبس محكوم شده است. بعد از گذشت دو سال و اثبات بی‌گناهی‌اش....
  
تصویربرداری فیلم تلویزیونی «خراش» نخستین ساخته بلند محمد حمزه‌ای با حضور بازیگرانی چون بیتا فرهی، لاله اسكندری، بهناز جعفری، چنگیز جلیلوند، كوروش سلیمانی و پیام دهكردی در تهران آغاز شد.
 
این فیلم براساس فیلمنامه‌ای از حجت قاسم‌زاده‌اصل جلوی دوربین رضا شیخی رفته است. وحید سعیدی و مهدی معزی تهیه‌كننده و مجری طرح این فیلم هستند.
«خراش» داستان زنی است به نام روشنك (با بازی لاله‌اسكندری) كه به اتهام اختلاس به حبس محكوم شده است. بعد از گذشت دو سال و اثبات بی‌گناهی‌اش، او از زندان آزاد می‌شود. حالا روشنك در پی احقاق حق از دست رفته‌اش است.
«بیتا فرهی» در این فیلم در نقش شكوه ظاهر شده و بهناز جعفری، كوروش سلیمانی، پورقبادی، حدیثه تهرانی همراه با شیرین یزدان‌بخش دیگر ایفاگران نقش‌های اصلی این فیلم هستند.
در كنار این بازیگران چنگیز جلیلوند مدیر دوبلاژ باسابقه سینما و تلویزیون نیز در فیلم «خراش» بازی دارد. پیام دهكردی، علیرضا اوسیوند، مجید سعیدی و فریبا كامران هم به صورت افتخاری در سكانس‌هایی از این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 
 
گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: jamejamonline.ir