دکستر
«دکستر» از سریال‌های موفق شبکه شوتایم است. هر قسمت سریال با احتساب پخش‌های مججد آن هفته‌ای 5.1 میلیون نفر را پای تلویزیون می‌نشاند و بدین ترتیب....

سریال پرمخاطب «دکستر» که احتمال می‌رفت تولید آن لغو شود تا دو فصل دیگر در تلویزیون ماندنی شد.
به گزارش خبرآنلاین، قرارداد مایکل سی. هال بازیگر نقش اصلی سریال و یکی از مدیران تولید آن با شبکه شوتایم امسال به پایان می‌رسید و مشخص نبود آیا تولید «دکستر» با پایان فصل ششم به خاتمه می‌رسد یا نه.
 
سی. هال در قرارداد جدیدش اعلام کرده همراه سریال باقی می‌ماند و بدین ترتیب شوتایم دستور ساخت دو فصل دیگر را صادر کرد. فصل هفتم و هشتم مانند فصل‌های قبلی هرکدام 12 قسمت یک ساعته هستند و تولید آنها سال آینده در لس‌آنجلس آغاز می‌شود.
 

دیوید نوینز، رئیس شوتایم گفت «احتمالا» این دو فصل، فصل‌های پایانی «دکستر» هستند و افزود: «سناریویی که روی آن کار می‌کنیم یک برنامه دو ساله است. با این فرض می‌رویم جلو که این دو سال آخر است... ایده‌های خلاقانه‌ای پرداخته‌ایم و حیف است اگر این ایده‌ها را اجرا نکنیم.»
 
 
نوینز درمورد قرارداد سی. هال که روی پنجشنبه امضا شد گفت این بازیگر مبلغ قابل‌توجهی برای دو فصل دیگر گرفته و ادامه داد: «صحبت‌ها بسیار دوستانه و کاملا حرفه‌ای بود. مایکل در تمام طول کار عالی بوده است.»
 
گفته می‌شود سی. هال زمان شروع همکاری با سریال «دکستر» در سال 2006 دستمزد بسیار پایین چندصد هزار دلاری (در مقایسه با دیگر بازیگران) می‌گرفت. او پس از فصل دوم یکی از همکاران تولید سریال شد و از فصل چهار به بعد یکی از مدیران تولید مجموعه شد، به این معنی که او سهمی در سود فروش دی‌وی‌دی‌ها، محصولات جانبی و پخش خارجی سریال دارد. چک دستمزد سی. هال این روزها صفرهای بسیاری دارد!
 
 

«دکستر» از سریال‌های موفق شبکه شوتایم است. هر قسمت سریال با احتساب پخش‌های مججد آن هفته‌ای 5.1 میلیون نفر را پای تلویزیون می‌نشاند و بدین ترتیب سریال پرمخاطب‌ترین سریال شبکه شوتایم است. هر قسمت فصل گذشته این سریال بطور میانگین 4.7 میلیون نفر بیننده داشت.
 
نوینز افزود «دکستر» به همراه سریال تروریستی «سرزمین مادری» که پخش فصل اول آن با موفقیت بسیار ادامه دارد، برگ‌های برنده شنبه شب‌های شبکه هستند. رقابت اصلی شبکه‌های تلویزیونی آمریکا در جذب مخاطب شنبه شب‌ها برپا می‌شود.
 

سی. هال که در سریال موفق «شش پا پایین‌تر» هم بازی کرده در «دکستر» نقش یک متخصص خون را در اداره پلیس میامی بازی می‌کند، او شب‌ها خودش قاتلی سریالی می‌شود که قربانیانش خلافکارها هستند.
 


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir