ویتنی هوستون
این اتفاق غم انگیز در حالی در هتل در بورلی هیلز اتفاق افتاد که دیگر چهره های سرشناس موسیقی نیز یکی یکی برای اجرای مراسم به هتل می‌آمدند و مرگ این خواننده....
                                                         
  ویتنی هوستون خواننده محبوب موسیقی پاپ که به خاطر مسائل زندگی شخصی حدود یک دهه دارو مصرف می کرد روز شنبه در اتاق هتلش در بورلی هیلز درگذشت.
مرگ او در آستانه برگزاری جوایز گرمی در لس آنجلس اتفاق افتاد. این خواننده نیز قرار بود در این مراسم برنامه اجرا کند و برای همین موضوع نیز در این هتل اقامت گزیده بود.
این اتفاق غم انگیز در حالی در هتل در بورلی هیلز اتفاق افتاد که دیگر چهره های سرشناس موسیقی نیز یکی یکی برای اجرای مراسم به هتل می‌آمدند و مرگ این خواننده همه را شوکه کرد. خصوصا اینکه طرفداران او و خبرنگاران برای ادای احترام در هتل جمع شده بودند.
پلیس بورلی هیلز گزارش کرده که خبرنگاران حدود ساعت 3.20 صبح به بورلی هیلتون زنگ زده اند. و اورژانس هتل ساعت 3:55  بدن بی جان ویتنی هوستون را در طبقه چهارم هتل پیدا می کند. دلیل مرگ او هنوز در دست بررسی است. پلیس تنها اعلام کرده است که هیچ علائمی از جنایت به چشم نمی خورد.

ویتنی هوستون نه فقط یک خواننده محبوب و زیبا بود بلکه او فردی باهوش و از دانش خوبی در زمینه موسیقی برخوردار بود و فقدان این هنرمند بزرگ برای اهالی هنر بسیار گران تمام خواهد شد.
ویتنی هوستون در طول چند دهه زندگی هنری خود 6 جایزه گرمی، 30 جایزه بیلبورد و 22 جایزه موسیقی آمریکا را از آن خود کرد.
او در سال 1992 با بابی براون خواننده ازدواج کرد. در طول 14 سال زندگی مشترک ویتنی هوستون روزهای بدی را سپری کرده و به مصرف مواد روی آورد.


تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture   
اختصاصی سیمرغ