«مرد تنها» داستان یكی از صاحبان ثروتمند فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرید و فروش ماشین است كه شغل او و بی‌‌فكری‌های او در روابطش باعث شده...
 
 
 
«مایكل داگلاس» قرار است در فیلم جدیدی با نام «مرد تنها» بازی كند.  
 به نقل از سایت سینمایی ورایتی، «مایكل داگلاس» در فیلم جدید «مرد تنها» قرار است در نقش یكی از تجار صاحب نام و دارای اعتبار بازار خرید و فروش اتومبیل بازی كند كه در گوشه‌ای در تنهایی به زندگی خود ادامه می‌دهد.
بنا بر این گزارش، در این فیلم كه قرار است در ماه نوامبر به كارگردانی «برایان كاپلمن» و «دیوید لوین» در نیویورك جلوی دوربین‌ برود، علاوه بر «داگلاس» بازیگران دیگری چون «سوزان ساراندون»، «دنی دویتو» و «جنا فیشر» نیز بازی خواهند كرد.
«مرد تنها» داستان یكی از صاحبان ثروتمند فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرید و فروش ماشین است كه شغل او و بی‌‌فكری‌های او در روابطش باعث شده تا زندگی شخصی جنجالی و پرتنشی داشته باشد.
 
 
 
 
گردآورى: گروه فرهنگ و هنر سيمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع: خبرگزارى فارس
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
فیلم هایی که به طرز وحشتناکی باعث مرگ انسان ها در واقعیت شدند!! فیلم هایی که به طرز وحشتناکی باعث مرگ انسان ها در واقعیت شدند!!

برای افرادی که همیشه فیلم های ترسناک و هیجان انگیز می بینند دانستن اینکه افرادی ممکن است با تماشای یک فیلم به کام مرگ بروند بسیار عجیب است. اما این موضوع واقعیت دارد

 
X