کریستین استوارت
کریستین استوارت درحالیکه لنگ لنگان راه می رفت در برنامه تلویزیونی "برنامه امشب" حاضر شد و به جی لنو، مجری این برنامه گفت: "وقتی به سمت شما می آمدم....
                                                         
در آخرین دقایق فیلمبرداری مجدد قسمتهایی از آخرین بخش این مجموعه خون آشامی، کریستین استوارت یک زخم عمیق برداشت و به این ترتیب یک یادگاری ماندگار از این مجموعه برای او باقی ماند.
ماه گذشته، این بازیگر و هنرپیشه همکار او رابرت پتینسون به شهر ونکوور کانادا بازگشتند تا در فیلمبرداری مجدد فیلم "گرگ و میش: سپیده دم –قسمت دوم"شرکت کنند و چند سکانس جدید برای این فیلم بازی کنند.

اما بعد از اینکه پای کریستین استوارت در طول فیلمبرداری یکی از صحنه ها زخمی شد ، کار این پروژه مدتی متوقف شد. استورارت که در مجموعه "گرگ و میش" نقش یکی از شخصیتهای اصلی فیلم با نام بلا سوان را بازی می کند ، هنگامیکه برای اولین بار به عنوان خون آشام برای شکار می رفت دچار این حادثه شد.

کریستین استوارت درحالیکه لنگ لنگان راه می رفت در برنامه تلویزیونی "برنامه امشب" حاضر شد و به جی لنو، مجری این برنامه گفت: "وقتی به سمت شما می آمدم سعی نمی کردم نمایش بازی کنم و لنگ لنگان راه بروم، واقعا" پایم زخمی شده است. از شر پوشیدن کفش پاشنه بلند هم نمی خواستم خلاص شوم، باور کنید، زخمم خیلی عمیق است."

فیلم "گرگ ومیش:سپیده دم – قسمت دوم" که آخرین قسمت مجموعه "گرگ و میش" است در ماه نوامبر در سینماهای جهان اکران خواهد شد.گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
  
منبع: aftabir.com